Transmisja NA ŻYWO: Mecz Polska - Włochy (II POŁOWA)

Polska: Szczęsny - Wawrzyniak, Głowacki, Perquis (69. Wasilewski), Piszczek - Murawski (80. Dudka), Polanski (65. Matuszczyk) - Błaszczykowski, Peszko (65. Mierzejewski), Obraniak (56. Brożek) - Lewandowski. Trener: F. Smuda.

Włochy: Buffon - Abate, Ranocchia, Chiellini, Criscito (77. Ogbonna) - De Rossi (46. Motta), Pirlo (46. Pepe), Marchisio (64. Nocerino) - Montolivo (62. Matri) - Pazzini (62. Aquilani), Balotelli. Trener: C. Prandelli

Koniec meczu. 2:0 dla Włochów.

Kartka dla Ogbonny.

90+3. min - znowu Matri przed szansą. Nie trafia w bramkę.

Sędzia dolicza 3 minuty.

Rozpoczęła się 90. minuta.

87. min - Lewandowski strzela zza pola karnego, rykoszet... Jednak tylko rzut rożny.

86. min - Piszczek walczy z Balotellim, ale faul dla Włochów.

85. min - Błaszkowski... i broni Buffon.

84. min - karny dla Polski. Faulowany Lewandowski.

83. min - na trybunach słyszymy głośne: "gdzie jest orzeł?!"

81. min - znów akcja z prawej strony graczy Borussii. Tym razem Piszczek-Błaszczykowski. Ten ostatni jednak podaje niecelnie.

80. min - Piszczek dośrodkowuje z prawej strony, Lewandowski główkuje... Jednak ponad poprzeczką.

78. min - kolejna prosta strata. Na TVP słyszymy już tłumaczenia Darka Szpakowskiego. Chyba już po meczu.

76. min - przed chwilą Lewandowski pokazał jak piłki nie powinno się przyjmować. Łatwa strata napastnika Borussii.

74. min - groźnie pod bramką Włoch..., ale to by było na tyle. Przyjezdni przerywają akcję.

67. min - bardzo dobra sytuacja dla gości. Leży Perquis, ale Włosi nic sobie z tego nie robią. Matri w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym. Tym razem górą polski bramkarz. Być może przyjezdni rzeczywiście strzelają tylko co pół godziny...

Jeśli Włosi będą tak regularnie strzelać bramki. To po 90. minutach będzie 3:0 dla nich.

62. min - schodzi strzelec bramki. Za niego Aquilani.

60. min - 0:2!!! Pazzini

55. min - Polanski strzela zza pola karnego, piłkę dotknął Buffon, ale sędzia tego nie dostrzegł.

54. min - żółta kartka dla Polanskiego.

52. min - Włosi długo utrzymują się przy piłce przed naszym polem karnym. Akcja zakończył niecelny strzał Balotelliego.