Dolnośląscy kandydaci do Senatu (OFICJALNA LISTA)

    Dolnośląscy kandydaci do Senatu (OFICJALNA LISTA)

    RED

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Lista kandydatów do Senatu zarejestrowanych przez Państwową Komisję Wyborczą (dane PKW, wg stanu na godz. 8.30 31 sierpnia). PKW zastrzega, że nie wszystkie dokumenty dostarczone przez kandydatów zostały już sprawdzone, lista kandydatów może więc się powiększyć.

    ZOBACZ TEŻ: LISTA KANDYDATÓW DO SEJMU



    OKRĘG NR 1


    powiaty: bolesławiecki, lubański, lwówecki, zgorzelecki
    Roman Kulczycki - Prawo i Sprawiedliwość
    Jan Michalski - Platforma Obywatelska RP


    OKRĘG NR 2


    powiaty: jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, złotoryjski oraz miasto Jelenia Góra

    Józef Pinior - Platforma Obywatelska RP

    OKRĘG NR 3


    powiaty: głogowski, legnicki, lubiński, polkowicki oraz miasto Legnica
    Dorota Czudowska - partii Prawo i Sprawiedliwość
    Jacek Głomb - Platforma Obywatelska RP

    OKRĘG NR 4


    powiaty: świdnicki, wałbrzyski

    Maciej Badora - Prawo i Sprawiedliwość
    Zbigniew Chlebowski - KWW Zbigniewa Chlebowskiego
    Wiesław Kilian - Platforma Obywatelska RP
    Henryk Rataj - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    Patryk Wild - KWW Rafał Dutkiewicz

    OKRĘG NR 5


    powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki

    Stanisław Jurcewicz - Platforma Obywatelska RP
    Aleksander Niedzielski - Sojusz Lewicy Demokratycznej
    Henryk Urbanowski - Prawo i Sprawiedliwość
    Bogusław Wijatyk - Polskie Stronnictwo Ludowe

    OKRĘG NR 6


    powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski
    Piotr Chmurzyński - KW Prawica
    Tytus Czartoryski - Prawo i Sprawiedliwość
    Jarosław Duda - Platforma Obywatelska RP
    Tomasz Misiak - KWW Rafał Dutkiewicz
    Grażyna Orłowska-Sondej - Polskie Stronnictwo Ludowe

    OKRĘG NR 7


    Wrocław: Bieńkowice, Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice, Borek, Brochów, Gaj, Gajowice, Grabiszyn - Grabiszynek, Huby, Jagodno, Klecina, Krzyki - Partynice, Księże, Oporów, Plac Grunwaldzki, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Tarnogaj, Wojszyce - Ołtaszyn, Zacisze - Zalesie - Szczytniki

    Alicja Chybicka - Platforma Obywatelska RP
    Marek Dyżewski - Prawo i Sprawiedliwość
    Tadeusz Luty - KWW Rafał Dutkiewicz

    OKRĘG NR 8


    Wrocław: Gądów-Popowice Pd, Jerzmanowo - Jarnołtów - Strachowice - Osiniec, Karłowice - Różanka, Kleczków, Kowale, Kużniki, Leśnica, Lipa Piotrowska, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nadodrze, Nowy Dwór, Ołbin, Osobowice - Rędzin, Pawłowice, Pilczyce - Kozanów - Popowice, Polanowice - Poświętne - Ligota, Pracze Odrzańskie, Psie Pole - Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce - Strachocin - Wojnów, Szczepin, Świniary, Widawa, Żerniki

    Leon Kieres - Platforma Obywatelska RP
    Kornel Morawiecki - KWW "Wolni i Solidarni" Kornela Morawieckiego
    Jarosław Obremski - KWW Rafał Dutkiewicz

    WYBIERZ NAJLEPSZEGO KANDYDATA DO SENATU - GŁOSUJ W NASZEJ SONDZIE!

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama