Ważne
  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Apartamenty przy...

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Apartamenty przy Dyrekcyjnej 33

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Apartamenty przy Dyrekcyjnej 33
  1/5
  przejdź do galerii
  Nieopodal Rynku, w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia, między ulicami Dyrekcyjną i Dawida wybudowano prestiżową inwestycję firmy ATAL – Dyrekcyjna 33 Apartamenty. W obiekcie powstały 222 mieszkania oraz 8 lokali usługowych na parterze. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchniach 55 mkw. – 121 mkw. Większość z nich wyposażona jest w balkony, a te ulokowane na najwyższej kondygnacji - w tarasy. Dla przyszłych właścicieli mieszkań na parterze zaplanowano ogródki do ich wyłącznego użytku, z możliwością indywidualnego zagospodarowania.
  W parkingu podziemnym znajduje się 175 miejsc parkingowych. W budynku znajdują się nowoczesne windy dostępne od poziomu garaży do ostatniego piętra. Dyrekcyjna 33 Apartamenty zapewnia swoim mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo przez całą dobę, poprzez system monitoringu i domofony. W ramach inwestycji powstała część rekreacyjna z elementami małej architektury tj. plac zabaw, ławki czy nasady zieleni. Projekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.  Inwestycję Dyrekcyjna 33 Apartamenty wyróżnia nowoczesna architektura oraz położenie niemal w sercu Wrocławia. Centralna lokalizacja inwestycji pozwala na łatwą i sprawną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

  Mieszkanie tutaj to propozycja dla osób, którym zależy także na bliskości terenów zielonych i aktywnym wypoczynku. W okolicy znajduje się Aquapark, a bogata infrastruktura wokół pobliskich terenów spacerowych oferuje trasy rowerowe, którymi bezpiecznie można podróżować po całej dzielnicy Krzyki. Na jej terenie dostępne są piękne enklawy spokoju i rekreacji Park Południowy, Park Wschodni oraz Park Skowroni.  W bliskiej okolicy Dyrekcyjnej 33 Apartamenty znajdują się liczne szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe, m.in. Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna, Uniwersytet Ekonomiczny, Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów, Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Wrocławskiego, a także placówki służby zdrowia, apteki, urzędy pocztowe oraz banki.  W 2015 roku inwestycja została doceniona przez międzynarodowych specjalistów i otrzymała nagrodę Highly Commended w kategorii Residential Developement, w konkursie International Property Awards.

  ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
  50-424 Wrocław, ul. Krakowska 37/45

  e-mail: bsmwroclaw@atal.pl
  telefon: (+48) 71 370 62 55

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo