4 SIERPNIA
Lekkoatletyka
2-5:25 dziesięciobój M (Wiesiołek) - 100m, oszczep M (Q, Krukowski), siedmiobój K (Sułek) - 100m ppł., dziesięciobój M - skok w dal, siedmiobój K - skok wzwyż, 110mppł M (półfinały, ew. Czykier), 400m ppł. K (finał, ew. Linkiewicz), dziesięciobój M - kula. 11:30-15 dziesięciobój M (Wiesiołek) - skok wzwyż, 1500m K (półfinały, ew. Galant), siedmiobój K (Sułek) - kula, 400m K (półfinały), 3000m z przeszkodami K (finał, ew. Alicja Konieczek, Aneta Konieczek), młot M (finał, ew. Fajdek, Nowicki), siedmiobój K - 200m, 800m M (finał, ew. Lewandowski, Dobek, Borkowski), dziesięciobój M - 400m, 200m M (finał).
Boks
7-9:10 48-51kg K - półfinały (ew. Drabik), 64-69kg K - półfinały (ew. Koszewska), +91kg M - półfinały, 75-81kg M - finał.
Pływanie synchroniczne
12:30-14:05 Układ dowolny duetów (finał).
Baseball
5-8 faza pucharowa (#6). 12-15 półfinał (#7).
Koszykówka (ćwierćfinały)
3-5, 6:40-8:40, 10:20-12:20, 14-16 - 1/4 K.
Siatkówka plażowa (ćwierćfinały)
2-3:50, 14-15:50 - 1/4 M (ew. Fijałek/Bryl, Kantor/Łosiak).
Zapasy
4-6:30 st. klas. 67kg M - repasaże, st. wolny 62kg K - repasaże, st. klas. 87kg M - repasaże, st. wolny 57kg M - 1/8 i 1/4, st. wolny 57kg K - 1/8 i 1/4 (ew. Wrzesień), st. wolny 86kg M - 1/8 i 1/4. 11:15-15 st. wolny 57kg M - 1/2, st. wolny 86kg M - 1/2, st. wolny 57kg K - 1/2 (ew. Wrzesień), st. klas. 67kg M - walka o brąz i finał, st. klas. 87kg M - walka o brąz i finał, st. wolny 62kg K - walka o brąz i finał.
Podnoszenie ciężarów
6:50-9, 12:50-15 +109kg M - grupa B i A.
Piłka wodna
7-9:50, 11:20-14:10 1/4 M.
Siatkówka (ćwierćfinały)
2-4, 6-8, 10-12, 14:30-16:30 1/4 K.
Tenis stołowy
3-6 1/2 K druż. (Qian, Partyka, Bajor) 7:30-10:30 1/2 M druż. 12:30-15:30 1/2 M druż.
Kajakarstwo
2:30-5:40 200m K1 M, 200m C1 K (Borowska), 500m K1 K, 1000m K2 M - kwal. 200m K1 M, 200m C1 K (ew. Borowska), 500m K1 K, 1000m K2 M - 1/4
Kolarstwo torowe
8:50-12 Sprint - kwal., 1/32, 1/16 M (ew. któryś z Polaków), keirin - I runda, repesaże K (Łoś, Karwacka), druż. na dochodzenie - finał M.
Skoki do wody
8 10 m K - elimin.
Jeździectwo
12-14:40 skoki indywidualnie - finał.
Golf
0:30 I runda K.
Piłka ręczna
2:30, 6:15, 10, 13:45 - 1/4 K.
Hokej na trawie (półfinały K)
3:30 i 12
Maraton pływacki
23:30 10km K (3.08).
Wspinaczka sportowa
10-15:40 elim. wspin. na szybkość K, elim. boulderingu K, elim. prowadzenia K (Mirosław).
Skateboarding
2-6:40 elim. i finał parku K (Brodka).
Żeglarstwo
7:33-9:55 470 - wyścig medalowy K (Skrzypulec/Ogar) i M.
5 SIERPNIA
Lekkoatletyka
2-8:05 dziesięciobój M (Wiesiołek) - 110m ppł., skok wzwyż K (Q), siedmiobój K (Sułek) - skok w dal, dziesięciobój M - dysk, 4x100m K (I runda, Skrzyszowska, Gola, Guzowska, Paluch, Adamek, Popowicz-Drapała), trójskok M (finał), kula M (finał, ew. Haratyk, Bukowiecki), 4x100m M (I runda), 110m ppł. M (finał, ew. Czykier), dziesięciobój M - tyczka, siedmiobój K - oszczep. 9:30-11:05 chód M 20km (niedziałek). 12-14:45 dziesięciobój M (Wiesoiołek) - oszczep, tyczka K (finał), 4x400m K (I runda, Święty-Ersetic, Baumgart-Witan, Kaczmarek, Hołub-Kowalik, Baćmaga, Gacka, Kiełbasińska, Lesiewicz), 1500m M (półfinały, ew. Lewandowski, Rozmys), 400m M (finał, ew. Zalewski), siedmiobój K - 800m, dziesięciobój M - 1500m.
Boks
7-9:10 57-60kg K - półfinały, 48-52kg M - półfinały, 69-75kg M - półfinały, 52-57kg M - finał.
Baseball
12-15 półfinał (#8).
Koszykówka (półfinały)
6:15-7:15, 13-15 - półfinały M.
Siatkówka plażowa (półfinały)
2-3:50, 14-15:50 - półfinały K i M (ew. Fijałek/Bryl, Kantor/Łosiak).
Zapasy
3-5:30 st. wolny 57kg M - repasaże, st. wolny 57kg K - repasaże, st. wolny 86kg M - repasaże, st. wolny 74kg M - 1/8 i 1/4, st. wolny 53kg K - 1/8 i 1/4, st. wolny 125kg M - 1/8 i 1/4. 10:15-14 st. wolny 74kg M - 1/2, st. wolny 125kg M - 1/2, st. wolny 53kg K - 1/2, st. wolny 57kg M - walka o brąz i finał, st. wolny 86kg M - walka o brąz i finał, st. wolny 57kg K - walka o brąz i finał.
Piłka wodna
7-9:50, 11:20-14:10 półfinały i mecze o miejsca 5-8 K.
Siatkówka (półfinały)
6, 14 1/2 M (ew. Polska).
Tenis stołowy
3-6, 11:30-14:40 mecz o brąz, finał K (druż., ew. Qian, Partyka, Bajor).
Kajakarstwo
2:30-6:05 200m K1 M, 200m C1 K (ew. Borowska), 500m K1 K, 1000m K2 M - półfinały. 200m K1 M - finał B, finał A, 200m C1 K - finał B, finał A (ew. Borowska), 500m K1 K - finał B, finał A, 1000m K2 M - finał B, finał A.
Kolarstwo torowe
8:30-11:50 Omnium: Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4 M (Sajnon), Sprint 1/8, 1/8 repasaże, 1/4, o miejca 5-8 M (ew. któryś z Polaków), keirin 1/4, półfinały, finały K (ew. Łoś, Karwacka).
Skoki do wody
3 10m K - półfinał. 8 10m K - finał.
Piłka nożna
10 mecz o III m. K
Golf
0:30 II runda K
Piłka ręczna
10, 14 - półfinały M.
Hokej na trawie
3:30 o III m. M 12 finał M
Karate
3-8:05 Kata K - elimin., runda rankingowa, kumite 67kg M - elimin. 10-14:40 Kumite K 55kg - elimin., kata K - o III m., finał, kumite M 67kg - półfinały, finał, kumite K 55kg - półfinały, finał.
Maraton pływacki
23:30 10km M (4.08)
Wspinaczka sportowa
10:30-15:20 finał wspin. na szybkość M, finał boulderingu M, finał prowadzenia M.
Skateboarding
2-6:40 elim. i finał parku M.
Pięciobój nowoczesny
6-12:30 szermierka K i M (runda rankingowa, Maliszewska, Gutkowski, Stasiak).
6 SIERPNIA
Pływanie synchroniczne
12:30-13:35 Finał - układ techniczny drużyn.
Lekkoatletyka
22:30-3 (5-6.08) chód M 50km (Augustyn, Brzozowski, Tomala). 9:30-11:15 chód K 20km (Zdziebło). 12:50-15:55 4x400m M (I runda, Zalewski, Duszyński, Grzegorzewicz, Kowaluk, Krzewina, Rzeźniczak, Suwara, Zimny), oszczep K (finał, ew. Andrejczyk), 5000m M (finał), 400m K (finał, ew. Kaczmarek, Święty-Ersetic, Baumgart-Witan), 1500m K (finał, ew. Galant), 4x100m K (finał, ew. Skrzyszowska, Gola, Guzowska, Paluch, Adamek, Popowicz-Drapała), 4x100m M (finał).
Boks
7-8:40 69-75kg K - półfinały (ew. Wójcik), 57-63kg M - półfinały (ew. Durkacz), 81-91kg M - finał.
Koszykówka (półfinały)
6:40-8:40, 13-15 - półfinały K.
Siatkówka plażowa 3-5:50 mecz o III m. K, finał K.
Zapasy
4-6:30 st. wolny 74kg M - repasaże (ew. Rybicki), st. wolny 53kg K - repasaże (ew. Zasina), st. wolny 125kg M - repasaże, st. wolny 65kg M - 1/8 i 1/4, st. wolny 50kg K - 1/8 i 1/4, st. wolny 97kg M - 1/8 i 1/4. 11:15-15 st. wolny 65kg M - 1/2 (ew. Gadżijew), st. wolny 97kg M - 1/2, st. wolny 50kg K - 1/2, st. wolny 74kg M - walka o brąz i finał (ew. Rybicki), st. wolny 125kg M - walka o brąz i finał, st. wolny 53kg K - walka o brąz i finał (ew. Zasina).
Piłka wodna
7 o miejsca 5-8 M 8:30 półfinał M 11:20 o miejsca 5-8 M 12:50 półfinał M.
Siatkówka (półfinały)
6, 14 1/2 K.
Tenis stołowy
4-7 mecz o brąz M (druż.). 12:30-15:30 finał M (druż.).
Kajakarstwo
2:30-4:40 500m C2 K, 1000m C1 M (Kamiński), 500m K4 K (Naja, Puławska, Iskrzycka, Wiśniewska), 500m K4 M - kwal. 500m C2 K, 1000m C1 M - 1/4 (ew. Kamiński).
Kolarstwo torowe
8:30-12:15 Sprint - kwal., 1/32, 1/32 repasaże, 1/16, 1/16 repasaże K (Łoś, Karwacka), sprint - półfinały M (ew. Polacy), madison - finał K (D. Pikulik, W. Pikulik), sprint - finał M (ew. Polacy).
Skoki do wody
8 10m M - elimin.
Jeździectwo
12-15:05 skoki - druż. - kwalifikacje.
Piłka nożna
4 Finał K. 13 mecz o III m. M.
Golf
0:30 III runda K.
Piłka ręczna
10, 14 - półfinały K.
Hokej na trawie
3:30 o III m. K 12 finał K
Karate
3-7:55 Kata M - elimin. i runda rankingowa, kumite K 61kg elimin. 10-14:40 kumite M 75kg - elimin. kata M o III m., finał, kumite K 61kg - półfinały, finał, kumite M 75kg - półfinały, finał.
Wspinaczka sportowa
10:30-15:20 finał wspin. na szybkość K, finał boulderingu K, finał prowadzenia K (Mirosław).
Pięciobój nowoczesny
7:30-13:15 pływanie, bonusowa runda szermierki, jeździectwo - skoki przez przeszkody, bieg przełajowy K (Maliszewska).
Gimnastyka artystyczna
2:20-5:15, 6:50-9:45 elim. wieloboju ind (Sasnal).
7 SIERPNIA
Pływanie synchroniczne
12:30-14:15 Finał - układ dowolny drużyn.
Lekkoatletyka
0-3:15 maraton K (Nadolska, Lisowska, Mach). 11:50-15:20 skok wzwyż K (finał, ew. Lićwinko), 10 000m K (finał), oszczep M (finał, ew. Krukowski, Mrzygłód), 1500m M (finał, ew. Lewandowski, Rozmys), 4x400m K (finał, ew. Święty-Ersetic, Baumgart-Witan, Kaczmarek, Hołub-Kowalik, Baćmaga, Gacka, Kiełbasińska, Lesiewicz), 4x400m M (finał ew. Zalewski, Duszyński, Grzegorzewicz, Kowaluk, Krzewina, Rzeźniczak, Suwara, Zimny).
Karate
7-13:45 Kumite K +61kg - elimin., półfinały, finał, kumite M +75kg - elimin., półfinały, finał.
Boks
7-8:55 48-52kg M, 48-51kg K (ew. Drabik), 69-75kg M, 64-69kg K - finały (ew. Koszewska).
Baseball
5-8 mecz o III m. 12-15:30 finał.
Koszykówka
4:30-6:30 finał M. 9-11 mecz o III m. K. 13-15:30 mecz o III m. M.
Siatkówka plażowa
3-5:50 mecz o III m. M, finał M (ew. Fijałek/Bryl, Kantor/Łosiak).
Zapasy
11:15-14 st. wolny 65kg M - repasaże, walka o brąz i finał (ew. Gadżijew), st. wolny 50kg K - repasaże, walka o brąz i finał, st. wolny 97kg M - repasaże, walka o brąz i finał.
Piłka wodna
2:30 o miejsca 7-8 K. 4 o miejsca 5-6 K. 6:40 o III m. K 9:30 finał K.
Siatkówka (finały)
6:30-8:30 mecz o brąz M (ew. Polska). 14:15-16:45 finał M (ew. Polska).
Kajakarstwo
2:30-5:50 500m C2 K, 1000m C1 M (ew. Kamiński), 500m K4 M, 500m K4 K (ew. Naja, Puławska, Iskrzycka, Wiśniewska) - półfinały. 500m C2 K - finał B, finał A, 1000m C1 M - finał B, finał A (ew. Kamiński), 500m K4 K (ew. Naja, Puławska, Iskrzycka, Wiśniewska) - finał A, 500m K4 M - finał A.
Kolarstwo torowe
8:30-11:25 Sprint - 1/8, 1/8 repasaże, 1/4 K (ew. Łoś, Karwacka), keirin - I runda, repasaże M (ew. któryś z Polaków), madison - finał M (Sajnok, Staniszewski).
Skoki do wody
3 10m M - półfinał. 8 10m M - finał.
Jeździectwo
12-14:30 skoki - druż. - finał.
Piłka nożna
13:30 Finał M.
Golf
0:30 IV runda K (finał).
Piłka ręczna
10 o III m. M 14 finał M
Pięciobój nowoczesny
7:30-13 pływanie, bonusowa runda szermierki, jeździectwo - skoki przez przeszkody, bieg przełajowy M (Gutkowski, Stasiak).
Gimnastyka artystyczna
3 elim. wieloboju druż. K. 8:20 finał wieloboju ind. K (ew. Sasnal).
8 SIERPNIA
Lekkoatletyka
0-2:45 maraton M (Chabowski, Nowicki, Gardzielewski).
Boks
7-8:55 57-60kg K, 57-63kg M (ew. Durkacz), 69-75kg K (ew. Wójcik), +91kg M - finały.
Koszykówka
4:30-7 finał K.
Piłka wodna
2:30 mecz o 7-8 m. 4 mecz o 5-6 m. 6:40 mecz o brąz M. 9:30 finał M.
Siatkówka (finały)
2 mecz o brąz K. 6:30 finał K.
Kolarstwo torowe
3-6:15 Omnium: Scratch Race 1/4, Tempo Race 2/4, Elimination Race 3/4, Points Race 4/4 K (Pikulik), sprint - półfinały, o miejsca 5-8, finał K (ew. Łoś, Karwacka), keirin - 1/4, półfinały, o miejsca 7-12, finał M (ew. jeden z Polaków).
Piłka ręczna
4 o III m. M 8 finał M
Gimnastyka artystyczna
4-5:55 finał wieloboju druż. K.
Ceremonia zamknięcia
13-15.30.
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?