Jak zginęła Ewa Tylman? Pierwszy dzień procesu Adama Z....

  Jak zginęła Ewa Tylman? Pierwszy dzień procesu Adama Z. [RELACJA NA ŻYWO]

  Joanna Labuda, Norbert Kowalski

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Pierwszy dzień procesu Adama Z.
  1/59
  przejdź do galerii

  Pierwszy dzień procesu Adama Z. ©Adrian Wykrota

  W poznańskim Sądzie Okręgowym po godzinie 9 rano rozpoczął się głośny proces w sprawie zabójstwa Ewy Tylman. Na ławie oskarżonych, za kuloodporną szybą, usiadł 25-letni Adam Z. z Piły. Według śledczych to mężczyzna odpowiada za śmierć 26-latki.
  Godz. 15.45
  W wyjaśnienia Adama Z. nie wierzy Andrzej Tylman, ojciec Ewy. - Raz mówi tak, a raz inaczej. To takie pokręcone. Niby z jednej strony pamięta wszystkie nazwiska niektórych osób, a za chwilę już niby nic nie pamięta - komentował na gorąco po zakończeniu rozprawy Andrzej Tylman.

  - Drugi eksperyment procesowy, który został dziś wyświetlony, miał pokazać czy jest możliwe by przemieścić się w określonym czasie na pewnym obszarze.
  Dużo ważniejszy był jednak pierwszy eksperyment, który ukazał czy rzeczywiście mieliśmy do czynienia ze zmuszaniem Adama Z. do jakichkolwiek wyjaśnień. Każdy mógł zobaczyć ten film podczas rozprawy i trudno mówić o tym, by funkcjonariusze wywoływali na nim presję, by składał takie, a nie inne wyjaśnienia - to z kolei słowa mecenasa Wojciecha Wizy, pełnomocnika rodziny.

  Na rozprawie obecny był również Wojciech Ruminkiewicz z Konina, który od początku wspiera rodzinę Ewy Tylman. Jemu w przeszłości porwano i zamordowano syna. - Zaskakujące są słowa Adama Z., że Ewa biegła w kierunku Warty. Ona najprawdopodobniej była pod wpływem alkoholu, więc raczej nie mogła tego zrobić. Adam Z. jest przebiegły i taką przyjął formę obrony. Nie wierzę w jego wyjaśnienia. Zbyt dużą winą obarcza policjantów. Niby pamięta niewiele, ale biorąc leki antydepresyjne nie mógłby być tak błyskotliwy jak był na sali rozpraw - komentował Wojciech Ruminkiewicz.

  Godz. 15.30
  Sąd odczytał pismo od naczelnika Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu. Ten prosi o to, aby wizerunek policjantów wezwanych w charakterze świadka na kolejną rozprawę nie był jawny. Sąd wyraził na to zgodę. Rozprawa się zakończyła.
  Zobacz galerię
  Godz. 15.25
  Sąd obejrzał ostatnią część eksperymentu. Jak wynika z aktu oskarżenia trzeci pozorant pokonał trasę w czasie około 7 minut 30 sek.

  - W noc zaginięcia Ewy Tylman ważyłem 58 kg. Nie rozumiem, po co był ten eksperyment. Nie zachowałem się w stosunku do Ewy Tylman tak, jak zostało to pokazane na nagraniu - zakończył wyjaśnienia Adama Z.

  Godz. 15.05
  Odtworzona została część eksperymentu z udziałem drugiego pozoranta, który pokonał w trasę w 6 minut i 56 sekund.

  Godz. 14.55
  Jak wynika z zapisu nagrania, eksperyment rozpoczął się obok przystanku tramwajowego na ul. Mostowej tuż obok mostu św. Rocha (od tego momentu mierzony jest czas). Wynika z niego również, że Ewa miała stamtąd sama ruszyć w głąb skweru Łukasiewicza, kiedy zaczął zbliżać się do niej Adam Z. (pozorant), zaczęła biec. Dobiegła do metalowej balustrady na skarpie przy Warcie. Tam pozorant miał ją zepchnąć. Po zbiegnięciu ze skarpy, wziął za ręce manekina, którego przeciągnął przez tereny nadwarciańskie, a następnie wepchnął do rzeki i uciekł.

  Pierwszy pozorant pokonał trasę w czasie 7 minut i 35 sekund. Według śledczych Adamowi Z. miało to zająć 5 minut i 8 sek.
  Godz. 14.50
  Przypomnijmy, że podczas tego eksperymentu sprawdzano, czy (jak wynika z monitoringu) Adam Z. był w stanie zepchnąć Ewę ze skarpy i przeciągnąć ją przez tereny nadwarciańskie w czasie 5 minut i 8 sekund. Pozoranci byli budową ciała zbliżeni do Adama Z. Każdemu z nich towarzyszyła pozorantka, która odgrywała "rolę" Ewę Tylman. Używano również manekina, który budową ciała przypominał 26-latkę z Konina. Jak już informowaliśmy, pozoranci byli wolniejsi od Adama Z. Najszybszy z nich miał pokonać trasę w 6 min i 56 sek.

  Godz. 14.42
  Teraz sąd zdecydował o odtworzeniu nagrania z eksperymentu z 25 lutego 2016 roku z udziałem pozorantów.  Godz. 14.40
  Obrońca Adama Z. pyta go, dlaczego podczas eksperymentu nie chciał odpowiadać na niektóre pytania. - Nie umiałem odpowiedzieć, bo tak naprawdę nie znałem odpowiedzi. Nie pamiętałem. - mówi Adam Z. I dodaje: Byliśmy pijani, nie pamiętam, jaką dokładnie drogą się poruszaliśmy. Pamiętam, że szliśmy objęci, ona mi pomagała iść, a ja jej. Upadliśmy przed Kupcem Poznańskim. Wtedy to Ewa się przewróciła, pociągnęła mnie za sobą i upadliśmy na ziemię - wyjaśnia.

  Godz 14.35
  Po odtworzeniu całego nagrania Adam Z. nie podtrzymał wyjaśnień, które wówczas złożył. - Jeśli dobrze pamiętam, to do eksperymentu doszło z inicjatywy prok. Jareckiej. Nie pamiętam, co ona mówiła na temat eksperymentu. Na kamerach widać, że brałem w nim udział dobrowolnie, ale na cały czas widać również jednego policjanta, który mnie zmuszał, więc wiadomo jak było. Mój obrońca nie został w ogóle zawiadomiony o tym eksperymencie - mówi Adam Z.

  Godz. 14.30
  - Dzwoniłem do siostry i mojego chłopaka. Nie mówiłem im, co się wydarzyło nad Wartą - opowiadał prokurator Jareckiej Adam Z.

  I dodawał: - Poszedłem na Rondo Rataje na autobus i potem nie pamiętam już mojej drogi. Pamiętam jak obudziłem się w domu. Nie wiem, która to była godzina. To było rano. Między wejściem do autobusu a obudzeniem się w domu mam lukę w pamięci.
  1 3 4 5 ... 10 »

  Czytaj także

   Komentarze (87)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wendetta ?

   gerwazy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 3

   Nie mogę zrozumieć , dlaczego prokuratura twierdzi , że zabójstwo ? Wszystko wskazuje raczej na wypadek pod wpływem upojenia alkoholowego. No chyba , że pokarzą wyrazne nagranie (monitoring), że...rozwiń całość

   Nie mogę zrozumieć , dlaczego prokuratura twierdzi , że zabójstwo ? Wszystko wskazuje raczej na wypadek pod wpływem upojenia alkoholowego. No chyba , że pokarzą wyrazne nagranie (monitoring), że to było morderstw...wtedy uwierzę ( wiem , że nie tylko ja tak uważam). Przeraza mnie chęć zemsty u niektórych osób (bliskich Ewy) zamiast dążenia do odkrycia prawdy jak było i co było przyczyną .zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   !!!!!!!!

   Dorota (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 2

   Niby pijana musi ja trzymać nagle sie wyrywa i biegnie - kłamstwo !!!! Ona by nie ustala na nogach a co dopiero biec !! Druga rzecz człowiek w szoku a zeznaje ze wraca do domu i idzie spać - czy...rozwiń całość

   Niby pijana musi ja trzymać nagle sie wyrywa i biegnie - kłamstwo !!!! Ona by nie ustala na nogach a co dopiero biec !! Druga rzecz człowiek w szoku a zeznaje ze wraca do domu i idzie spać - czy ktoś z was mógłby zasnąć po takim zdarzeniu będąc w szoku ??? Ja na pewno nie ! Kłamstwa kłamstwa kłamstwa !!!!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Koń ma łeb :)

   KOŃ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 4

   99 osób by nie zasnęło a 100 by zasnął. Od reguły bywają wyjątki. Kłamie? A jeśli nawet kłamie, to co wyrok 25 lat pozbawienia wolności? Dlatego, że wrócił do domu i zasnął? Ale wy macie ludzie...rozwiń całość

   99 osób by nie zasnęło a 100 by zasnął. Od reguły bywają wyjątki. Kłamie? A jeśli nawet kłamie, to co wyrok 25 lat pozbawienia wolności? Dlatego, że wrócił do domu i zasnął? Ale wy macie ludzie mózgi sprane! Proszę o DOWODY, ŻE ZABIŁ, a jak ich nie macie, to zalepcie sobie buzie plastrem. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ???

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Wszystko Ok , ale dlaczego artykuł jest pisany od d*** strony !!!!!!??????

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ???

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Wszystko Ok , ale dlaczego artykuł jest pisany od d*** strony !!!!!!??????

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dobra śledcza ! , się okaże...

   CYRK! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 3

   Prokurator przesłuchała w charakterze świadków policjantów, którzy, a jakże by inaczej, złożyli zeznania obciążające A.Z. Ponoć jedna z lepszych śledczych w Poznaniu, co lubi ścigać, ale już...rozwiń całość

   Prokurator przesłuchała w charakterze świadków policjantów, którzy, a jakże by inaczej, złożyli zeznania obciążające A.Z. Ponoć jedna z lepszych śledczych w Poznaniu, co lubi ścigać, ale już chyba nie koniecznie przestrzegać prawa podejrzanego do obrony. Koń by się pewnie z tego wszystkiego uśmiał..., gdyby miał wgląd w akta śledztwa. Dobrze, że na świadków nie powołali współosadzonych z aresztu... , albo bezdomnych z Dworca Centralnego w Warszawie..., że niby A.Z. relacjonował im, że również wpadł do Warty lecz jakoś się z niej wydostał.
   NIE wiem tylko jakim cudem zastosowano w tej sprawie tymczasowe aresztowanie? Moim zdaniem areszt wydobywczy, ale nie udało się... Dlaczego ten chłopak nie odpowiada z wolnej stopy? Jak można w takiej sprawie stosować tymczasowe aresztowanie, i na dodatek przez tak długi okres czasu??? A może niektórych policjantów i prokuratorów zapakować do aresztu, bez prawa widzenia z obrońcą, jak się bawić to się bawić na całego! Proszę spojrzeć jak przytył w areszcie A.Z. Niestety, to wynik depresji, stresu. Proszę sobie tylko wyobrazić, co on czuje, w jakim znajduje się stanie, jeśli jest niewinny! Po prostu DRAMAT , może nawet jawne barbarzyństwo i zezwierzęcenie! Jeśli okaże się niewinny oczekuję śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych, oczekuję zbadania akt przez prokuratora generalnego i zainicjowanie nie tylko postępowań karnych ale i dyscyplinarnych. DAJCIE OSKARŻONEMU ODPOWIADAĆ PRZED SĄDEM Z WOLNEJ STOPY! NIECH śledcza JARECKA postawi zarzuty politykom nagranym w restauracji u puchacza Sowy i wnioskuje o ich areszt. zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ma prawo

   Ja to poprostu Ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 5

   To że A.Z. kłamie wiemy choć by to że twierdzi że nie brał narkotyków testy toksykologiczne twierdzą inaczej. Znam osoby które brały potem piły i miały jazdy po bandzie potrafiły najbliższą osób...rozwiń całość

   To że A.Z. kłamie wiemy choć by to że twierdzi że nie brał narkotyków testy toksykologiczne twierdzą inaczej. Znam osoby które brały potem piły i miały jazdy po bandzie potrafiły najbliższą osób zaatakować a za chwilę ja tulić jakby niby nic. Na drugi dzień nie potrafiły powiedzieć dlaczego, określić się w jaki kolejek sposób. Mam wrażenie że doszło do nieszczęśliwego wypadku . Chłopak się nie przyzna adwokat zabronił taka linia obron , i ma prawo do do tego. On doskonale wie co tam się wydarzyło. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ma prawo bronić się

   Jędrek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

   Polecam https://www.youtube.com/watch?v=AhlxE3NJuXM

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kłamie? Na pewno? A prawo do obrony, gdzie???

   prawnik - sędzia z Włocławka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 9

   Kłamie? Przecież to nie oskarżony protokołował swoje wypowiedzi (ponoć swoje ???) . Oczywiście niektóre wyjaśnienia podpisał, ale nigdy tego, że dokonał zabójstwa. Mógł ktoś uprawiać wolną...rozwiń całość

   Kłamie? Przecież to nie oskarżony protokołował swoje wypowiedzi (ponoć swoje ???) . Oczywiście niektóre wyjaśnienia podpisał, ale nigdy tego, że dokonał zabójstwa. Mógł ktoś uprawiać wolną twórczość literacką i ja odniosłem takie wrażenie po odczytaniu wyjaśnień przez sąd, których częściowo oskarżony nie podtrzymał. Dla mnie istotnym jest także moment przedstawienia Adamowi Z. zarzutu zabójstwa ( na posiedzeniu aresztowym i brak jest ponoć z tej czynności protokołu). Ten fakt trafnie wychwycił obrońca oskarżonego. Oto bowiem oskarżony Adam Z. w momencie przeprowadzania eksperymentu procesowego był podejrzany o zupełnie inny czyn, nie wiadomo jakby zachował się gdyby podczas eksperymentu stał pod zarzutem zabójstwa, a może odmówiłby wzięcia w nim udziału? Dopiero po eksperymencie zapakowano go do sądu i tam zmieniono zarzut na zabójstwo. Z czymś takim spotykam się po raz pierwszy w życiu. Zatem w mojej ocenie dowód w postaci eksperymentu procesowego można wyrzucić do kosza , bowiem w momencie jego przeprowadzania oskarżony Adam Z. nie miał przedstawionego zarzutu zabójstwa. Kłania się prawo oskarżonego do obrony. W mojej ocenie zachodzi przypuszczanie, że manipulowano śledztwem, robiono ewidentne "sztuczki" aby zrobić z Adama Z. potwora! Osobiście przyjrzałbym się za stołu sędziowskiego uważnie Pani prokurator Magdalenie Jareckiej. Nie wiem czy nie zainteresował bym pewnymi kwestiami Ministra Sprawiedliwości - Prokuratora Generalnego. Nadto wnosiłbym o przesłuchanie w charakterze świadka Pani Jareckiej i wyłączenie z jej od udziału w rozprawie przed sądem. Szanowny panie Mecenasie - proszę bronić tego człowieka na tyle na ile pan potrafi, złóżcie wniosek o wyłączenie Jareckiej od udziału w rozprawie. Sąd przekaże go do rozpoznania przełożonemu. Dobrze, że nie orzekam w tej sprawie, bo dokonałbym totalnego trzęsienia ziemi w Poznaniu! Pani prokurator Jarecka na pewno by mnie zapamiętała do końca życia! zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ewidentnie kłamie

   ona (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 9

   Przecież on zaprzecza sam sobie.Początkowo opisał niemalże wszystko ze szczegołami,włączajac to kto, ile i gdzie wypił.Gdzie się przewrocili,co robili,dokad szli.Ze szczegołami opisał nawet torebkę...rozwiń całość

   Przecież on zaprzecza sam sobie.Początkowo opisał niemalże wszystko ze szczegołami,włączajac to kto, ile i gdzie wypił.Gdzie się przewrocili,co robili,dokad szli.Ze szczegołami opisał nawet torebkę Ewy i co z niej wyciągała.Teraz mowi,że nie pamięta.Jednoczesnie wie ale nie chce wyjawic co działo się na murku przy liceum Marii Magdaleny na kilkanascie minut przed zaginięciem Ewy.Czyli jednak pamięta.On ma zimniejsza krew niż sie zdaje.Czy kogos zastanowiło dlaczego po wszystkim poszedł akurat na stacje benzynowa tylko po to żeby porozmawiać przez telefon?Przecież mogł dzwonić z dowolnego miejsca.Kazdy jednak wie,że na stacjach jest pełno kamer,moim zdaniem on już wtedy budował ewentualne alibi.Jak osoba,ktora tak dobrze znała nazwy ulic i okolice w ktorych niejednokrotnie była,może twierdzić,że się pogubiła?Kłamie i tyle.Wie,ze nie ma mocnych dowodow i liczy na uniewinnienie.Być może nawet zostanie uniewinniony ale niewinny napewno nie jest.Głosy o rzekomym wrobieniu go to jakies kuriozum.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kłamie?

   prawnik - sędzia z Włocławka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 6

   Kłamie? Przecież to nie oskarżony protokołował swoje wypowiedzi (ponoć swoje ???) . Oczywiście niektóre wyjaśnienia podpisał, ale nigdy tego, że dokonał zabójstwa. Mógł ktoś uprawiać wolną...rozwiń całość

   Kłamie? Przecież to nie oskarżony protokołował swoje wypowiedzi (ponoć swoje ???) . Oczywiście niektóre wyjaśnienia podpisał, ale nigdy tego, że dokonał zabójstwa. Mógł ktoś uprawiać wolną twórczość literacką i ja odniosłem takie wrażenie po odczytaniu wyjaśnień przez sąd, których częściowo oskarżony nie podtrzymał. Dla mnie istotnym jest także moment przedstawienia Adamowi Z. zarzutu zabójstwa ( na posiedzeniu aresztowym i brak jest ponoć z tej czynności protokołu). Ten fakt trafnie wychwycił obrońca oskarżonego. Oto bowiem oskarżony Adam Z. w momencie przeprowadzania eksperymentu procesowego był podejrzany o zupełnie inny czyn, nie wiadomo jakby zachował się gdyby podczas eksperymentu stał pod zarzutem zabójstwa, a może odmówiłby wzięcia w nim udziału? Dopiero po eksperymencie zapakowano go do sądu i tam zmieniono zarzut na zabójstwo. Z czymś takim spotykam się po raz pierwszy w życiu. Zatem w mojej ocenie dowód w postaci eksperymentu procesowego można wyrzucić do kosza , bowiem w momencie jego przeprowadzania oskarżony Adam Z. nie miał przedstawionego zarzutu zabójstwa. Kłania się prawo oskarżonego do obrony. W mojej ocenie zachodzi przypuszczanie, że manipulowano śledztwem, robiono ewidentne "sztuczki" aby zrobić z Adama Z. potwora! Osobiście przyjrzałbym się za stołu sędziowskiego uważnie Pani prokurator Magdalenie Jareckiej. Nie wiem czy nie zainteresował bym pewnymi kwestiami Ministra Sprawiedliwości - Prokuratora Generalnego. Nadto wnosiłbym o przesłuchanie w charakterze świadka Pani Jareckiej i wyłączenie z jej od udziału w rozprawie przed sądem. Szanowny panie Mecenasie - proszę bronić tego człowieka na tyle na ile pan potrafi, złóżcie wniosek o wyłączenie Jareckiej od udziału w rozprawie. Sąd przekaże go do rozpoznania przełożonemu. Dobrze, że nie orzekam w tej sprawie, bo dokonałbym totalnego trzęsienia ziemi w Poznaniu! zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pseudoprawniczy bełkot

   :/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 8

   Żaden prawnik nie pisałby takich bzdur.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A murarz może?

   murarz! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 3

   A czy logicznie myślący murarz, ślusarz, może takie niedorzeczności spłodzić ? Też uważam, że "sędzia" to nie prawnik.
   Ale jeśli według Ciebie prawnik nie może pisać bzdur to jakim cudem powstał...rozwiń całość

   A czy logicznie myślący murarz, ślusarz, może takie niedorzeczności spłodzić ? Też uważam, że "sędzia" to nie prawnik.
   Ale jeśli według Ciebie prawnik nie może pisać bzdur to jakim cudem powstał w tej sprawie "fantastyczny" akt oskarżenia? Mógłbyś się ustosunkować do bzdur "sędziego", bo z tego co słyszałem w telewizji, to rzeczywiście na posiedzeniu aresztowym zmieniono zarzut uprowadzenia na zabójstwo. Napisz też czy oskarżony/podejrzany ma prawo do obrony w Poznaniu? Cyt. " pachnie mi to obejściem prawa"... - przytaczam słowa prof. Piotra Kruszyńskiego. Naucz się przyjmować krytykę swoich działań, bo w przeciwnym razie nauczy Cię tego Ziobro. Teraz pojmuję ten wniosek o utajnienie procesu. Żeby szydło z worka nie wyszło... zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do ona

   555 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 6

   Po co sąd skoro wiesz lepiej i wydajesz wyrok? Może byłaś/eś też tam jako ta tajemnicza osoba ? Pomyśl...on nie ma już nic do stracenia ! Może tylko zyskać! Wolno mu kłamać a czy sąd da temu wiarę...rozwiń całość

   Po co sąd skoro wiesz lepiej i wydajesz wyrok? Może byłaś/eś też tam jako ta tajemnicza osoba ? Pomyśl...on nie ma już nic do stracenia ! Może tylko zyskać! Wolno mu kłamać a czy sąd da temu wiarę czy nie....? Ewy i tak już nic nie wskrzesi ! Pewnie też nie była zupełnie bez winy i szkoda , że za własną głupotę zapłaciła najwyższą cenę.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do 555

   ona (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 6

   Wielu tutaj wydało już wyroki na policjantów,którzy przesłuchiwali AZ chociaż jedyne ,,dowody'' jakie mają to ,,wiadomo jak działa policja''.I to twoim zdaniem ok?Co do reszty twojej wypowiedzi...rozwiń całość

   Wielu tutaj wydało już wyroki na policjantów,którzy przesłuchiwali AZ chociaż jedyne ,,dowody'' jakie mają to ,,wiadomo jak działa policja''.I to twoim zdaniem ok?Co do reszty twojej wypowiedzi cóż...własnie o takim kuriozum pisałam.Brak słów po prostu.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zdziwiony

   Spojrzę ja w oko (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

   Każdy z obywateli miał w większym lub mniejszym stopniu doczynienia z Policją i czemu ludzie tak nienawidzą Policji. Sprawa jest prosta bo kłamią co ma zrobić biedny człowiek jak dwóch policjantów...rozwiń całość

   Każdy z obywateli miał w większym lub mniejszym stopniu doczynienia z Policją i czemu ludzie tak nienawidzą Policji. Sprawa jest prosta bo kłamią co ma zrobić biedny człowiek jak dwóch policjantów się zmówi nic się nie udowdni a sąd jeszcze dowali człowiekowi zarzut napaści na funkcjonariusza. Tak jest takich spraw 1000 ludzie już mają dość i dlatego wśród spoleczeństwa Policja nie cieszy się zaufaniem. Ma najnizsze notowania wśród służb publicznych. Potem nie dziwota że Policja dostaje wpierdol od Żandarmerii Wojskowej zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bardzo ciekawe !

   duszek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   https://www.youtube.com/watch?v=AhlxE3NJuXM

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama