Powalczą o mandat

    Powalczą o mandat

    RED

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Zobacz, kto kandyduje w twojej okolicy
    Szczepin.
    Okręg nr 2. 8 radnych.

    Kandydują: Iwona Będkowka (l. 50, technolog żywienia), Krystyna Chruszcz-Dudkiewicz (l. 51, przędzarz), Ryszard Czeszejko-Sochacki (l. 68, nauczyciel), Dawid Górski (l. 18, uczeń), Marzena Górska (l. 39, krawcowa), Tomasz Kędra (l. 25, nauczyciel), Elżbieta Mieczkowska (l. 60, technolog), Jolanta Oleńska (l. 45, pielęgniarka), Bożena Sapun (l. 57, ekonomista), Józefa Sawicka (l. 52, farmaceuta), Maria Szwec (l. 64, emerytka), Zygmunt Wojciechowski (l. 57, elektronik), Anna Wojniak (l. 34, pedagog), Jadwiga Wyszyńska-Nowogrodzka (l. 44, sprzedawca), Marcin Żurczak (l. 70, automatyk)

    Okręg nr 3. 3 radnych.

    Kandydują: Hanna Janikowska (l. 62, ogrodnik), Ryszard Karpiński (l. 46, ekonomista), Izabela Mąkowska (l. 37, technik transportu), Anastazja Orańska (l. 48, nauczyciel), Jan Piontek (l. 46, motorniczy), Andrzej Pyrda (l. 52, mechanik), Maria Sioma (l. 58), Iwona Suszyńska (l. 34, operator w przem. spoż.), Zenon Szczygieł (l. 55), Tadeusz Szczyrbak (l. 36, dziennikarz), Marek Szrama (l. 47, frezer), Artur Wasilewski (l. 46, inż. elektryk)

    Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice.
    Okręg nr 1. 8 radnych.

    Kandydują: Paweł Biskupski (l. 24, student), Anna Choińska (l. 24, doktorantka), Karol Doroszewski (l. 24, student), Iwona Jędrychowska (l. 56, biochemik), Grzegorz Kozłowski (l. 35, kier. administracyjny), Marcin Kuczaj (l. 23, student), Eugeniusz Kukliński (l. 58, elektroautomatyk), Olaf Młyński (l. 33, dziennikarz), Katarzyna Mutor (l. 26, lekarz), Sebastian Nowaliński (l. 34, informatyk), Aldona Siuzdak (l. 28, lekarz)

    Okręg nr 2 - nie ma głosowania.

    Okręg nr 3. 5 radnych.
    Kandydują: Zbigniew Hajłas (l. 52, matematyk ekonomista), Marek Krzysztof Zalewski (l. 29, prawnik), Janusz Olszewski ( l. 54, inżynier), Jacek Przybyło (l. 55, automatyk), Dorota Szurlej (l. 40, inżynier), Stanisław Teska (l. 55, zarządca nieruchomości)

    Gądów-Popowice Płd.
    Okręg nr 1. 6 radnych.
    Kandydują: Grażyna Augustyniak (l. 59), Ryszard Jukowski (l. 59, inż. elektronik), Franciszek Karlik (l. 69, inż. budowlany), Sławomir Kluszycki (l. 54, ekonomista), Lucjan Łakomy (l. 65, technik odzieżowy), Krzysztof Marszałek (l. 66, inż. elektryk), Wojciech Maryniak (l. 37, politolog), Robert Niewiadomski (l. 44, handlowiec), Jadwiga Pietrzyk (l. 56, geograf), Regina Płaneta (l. 63, nauczyciel), Maria Szczęśniak (l. 55, księgowa), Jan Szkapiak (l. 71, matematyk), Dariusz Tadeuszyk (l. 52, nauczyciel), Jadwiga Wach (l. 64, księgowa), Halina Winiarska (l. 59, technik chemik), Aneta Wołkowicz (l. 36, sprzedawca), Wiesław Wołkowicz (l. 40, sprzedawca)

    Jutro w naszej gazecie kandydaci z kolejnych okręgów i osiedli.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama