Sport

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    Sportowy weekend na Dolnym Śląsku

    PW

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Co robić w ten weekend? Kibice sportowi mają sporą zagwozdkę, bo imprez w ten weekend będzie naprawdę wiele. Sprawdź sam.
    PIĄTEK, 5 października

    PIŁKA NOŻNA
    Chrobry Głogów - MKS Oława (II liga), ul. Wita Stwosza 3, g. 19.

    SOBOTA, 6 października

    BRYDŻ
    III liga, Brzeg Dolny, hala Rokita, ul. Wilcza 8, g. 10.

    JUDO
    Wrocław Open (juniorzy młodsi), Kąty Wrocławskie, hala GOKiS, ul. Brzozowa 6, g. 10-15.

    PIŁKA NOŻNA
    AZS Wrocław - KKP Bydgoszcz (ekstraliga kobiet), ul. Mianowskiego 2b, g. 11.

    Górnik PWSZ Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec (II liga), ul. Ratuszowa 6, g. 15.

    Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów (III liga), ul. Kusocińskiego 17, g. 16.

    Ślęza Wrocław - Promień Żary (III liga), ul. Wróblewskiego, g. 16.

    Polonia/Sparta Świdnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie (III liga), ul. Śląska 35, g. 16.

    Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica (III liga), ul. Sportowa 10, g. 16.

    IV liga, 10. kolejka, g. 16. AKS Strzegom - Karkonosze Jelenia Góra, Granica Bogatynia - Piast Żmigród, GKS Kobierzyce - Miedź II Legnica, Pogoń Oleśnica - Sokół Wielka Lipa, Piast Nowa Ruda - Nysa Zgorzelec, Orla Wąsosz - Orkan Szczedrzykowice, Olimpia Kowary - Piast Zawidów, Nysa Kłodzko - Łużyce Lubań.

    PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
    V Memoriał trenera Aleksandra Machowskiego, hala Śląska, ul. Racławicka, g. 11.

    RAJDY MOTOCYKLOWE
    LXIX Rajd Sudecki Trial (IX finałowa runda mistrzostw Polski), Szklarska Poręba, ul. Krasickiego 10, g. 11.

    KOSZYKÓWKA
    CCC Polkowice - KK ROW Rybnik (Ford Germaz Ekstraklasa), ul. Dąbrowskiego, g. 17.45.

    WKS Śląsk Wrocław - Polonia Przemyśl (I liga), Kosynierka, ul. Mieszczańska, g. 19.

    WKK Wrocław - Doral Nysa Kłodzko (II liga), hala AWF, ul. Paderewskiego, g. 17.

    WKK I Wrocław - UKS Gimbasket I Wrocław (kadeci), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 14.

    WKK Wrocław - MKS MOS Wrocław (kadetki), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 12.

    PIŁKA RĘCZNA
    Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn (PGNiG Superliga), hala SP 14, ul. Norwida 10, g. 18.

    Miedź Legnica - KS Azoty-Puławy (PGNiG Superliga), ul. Lotnicza, g. 18.

    SIATKÓWKA
    Gwardia Wrocław - Czarni Wirex Rząśnia (II liga), ul. Krupnicza, g. 18.

    Impel-Gwardia Wrocław - Pogoń Góra (kadetki), ul. Krupnicza, g. 15.

    Gaudia Trzebnica - PLKS Pszczyna (II liga kobiet), hala Zapo, ul. Kościelna 9, g. 18.

    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, SP50, ul. Czeska 38, g. 14.

    NIEDZIELA, 7 października

    SIATKÓWKA
    XX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia, SP50, ul. Czeska 38, g. 9.

    Liga młodzików z udziałem zespołów: Gwardia Wrocław, AKS Strzegom, Dekoria Świdnica. Wrocław, ul. Krupnicza, g. 10.

    Liga młodziczek z udziałem drużyn: Impel-Gwardia Wrocław, Olimpia Jawor, Echo Twardogóra. Wrocław, ul. Krupnicza, g. 13.

    BRYDŻ
    III liga, Brzeg Dolny, hala Rokita, ul. Wilcza 8, g. 10.

    JUDO
    Wrocław Open (juniorzy), Kąty Wrocławskie, hala GOKiS, ul. Brzozowa 6, g. 10-15.

    RAJDY MOTOCYKLOWE
    LXIX Rajd Sudecki Trial (X finałowa runda mistrzostw Polski), Szklarska Poręba, ul. Krasickiego 10, g. 10.

    WYŚCIGI KONNE
    XIV dzień wyścigowy (zakończenie sezonu), Partynice, ul. Zwycięska 2, g. 11.30.

    ŻUŻEL
    Betard Sparta Wrocław - GTŻ Grudziądz (baraż o Enea Ekstraligę), Stadion Olimpijski, al. Paderewskiego. g. 15.30.

    KOSZYKÓWKA
    Ślęza Wrocław - Ostrovia Ostrów Wielkopolski (I liga kobiet), hala AM, ul. Wojciecha z Brudzewa 12A, g. 16.

    WKK I Wrocław - UKS Gimbasket Wrocław (młodzicy), hala AWF, ul. Paderewskiego 35, g. 10.

    PIŁKA NOŻNA
    Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa (T-Mobile Ekstraklasa), Stadion Miejski, g. 17.

    KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Młoda Ekstraklasa), g. 11.

    AZS Wrocław - LUKS Lubin (III liga kobiet), ul. Mianowskiego 2b, g. 11.

    Obchody 65-lecia klubu w Polkowicach, ul. Kopalniana, g. 10-18 (mecz Orłów Górskiego o g. 15.30).

    PONIEDZIAŁEK, 8 października

    SIATKÓWKA
    Impel Wrocław - PTPS Piła (Orlen Liga), hala Orbita, ul. Wejherowska, g. 18.

    Czytaj także

      Komentarze (2)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      SPARTA====SPARTA====SPARTA====SPARTA

      WROCŁAWIANIN (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 28 / 33

      Dlaczego sa jakies fafluńskie sondaze: czy wybierasz sie na walke saletry w boksie, a nie ma sondażu czy wybierasz sie na baraz Sparty z GTŻ-em? Dziennikarze nie znaja wag? Takie urzadzenie do...rozwiń całość

      Dlaczego sa jakies fafluńskie sondaze: czy wybierasz sie na walke saletry w boksie, a nie ma sondażu czy wybierasz sie na baraz Sparty z GTŻ-em? Dziennikarze nie znaja wag? Takie urzadzenie do miarkowania co wazy wiecej, lub w przenosni jest wazniejsze.zwiń

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      WYDARZENIE SEZONU SPORTOWEGO WE WROCŁAWIU W WYDANIU LIGOWYM

      BARAZ SPARTY O UTRZYMANIE W EKSTRALIDZE. (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 37 / 30

      POWINNI TAM BYC WSZYSCY, KTÓRZY COS ZNACZĄ W TYM MIEŚCIE. CZYLI LUD ROBOCZY!

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać