Transmisja NA ŻYWO: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie (II POŁOWA)

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

Śląsk: Marian Kelemen, Tadeusz Socha, Jarosław Fojut, Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Sebastian Dudek, Rok Elsner (Ż), Sebastian Mila, Waldemar Sobota (78 Kaźmierczak), Łukasz Madej (90 Ćwielong), Cristian Diaz (61 Voskamp)

Podbeskidzie: Zajac, Dancik, Górkiewicz, Konieczny, Król (Ż) (60 Ziajka), Cohen, Koman (67 Cieśliński), Łatka, Sokołowski, Demjan, Patejuk (79 Sikora).

Ławki rezerwowe:
Śląsk: R. Gikiewicz, Wołczek, Wasiluk, Kaźmierczak, Ćwielong, Voskamp, Ł. Gikiewicz
Podbeskidzie: Kostyra, Sourek, Nather, Sacha, Ziajka, Cieśliński, Sikora

Kaźmierczak jeszcze obok słupka i koniec meczu! Na pożegnanie Oporowskiej zwycięstwo!
Kelemen wychodzi do piłki. Ale wybija ją Celeban... Do pustej bramki strela jeden z zawodników gfości... ob ok słupka
Są emocje...
Ćwielong sprintem do obrońcy. Bo tylko on został, blokuje wybicie, ale piłka na aut...
Jeszcze wolny dla Podbeskidzia, Zajac wędruje w pole karne.
Mila za późno u uliczkę i zamiast do Ćwielonga do Voskampa.
Zmiana: Ćwielong za Madeja
Uff... Tym razem obok słupka Podbeskidzie.
90 min. Kontra Śląska. Elnser do Madej, Madej do Elsnera - nad poprzeczką!
Śląsk w defensywie, ale wygrywa wszystkie górne piłki.
Rzut rożny dla Podbeskidzia.
87 min - Kaźmierczak! Po rzucie rożnym wprost w Zajaca.
Dziwna sytuacja. Zawodnik gości zatrzymuje piłkę ręką pokazując że był faulowany i... sędzie gwiżdże faul.
Śląsk broni się na własnej połowie. Wszyscy zawodnicy WKS-u na własnej połowie, ale ataki Podbeskidzia już "na aferę".
81 min - faul! Madej nieprzepisowo zatrzymany. Szansa dla Śląska. Mila wprost w Zajaca.
Zmiana: Sikora za Patejuka
Kontra Śląska: 3 na 2, Madej dostaje piłkę od Mili, ale zamiast podawać do Voskampa decyduje się holować piłkę.
Owacja! Przemysław Kaźmierczak na boisku! Czegoś takiego Oporowska chyba jeszcze nie widziała. Schodzi Sobota.
77 min. - Pawelec źle wybija, ale zawodnik gości pomaga sobie ręką
75 min. - Pawelec - ten strzał pozostawiamy bez komentarza
Rzut rożny - Podbeskidzie. Bez efektu.
70 min - Dudek do Voskampa, ten jest w polu karnym i zamiast od razu uderzyć, czeka - zostajew zablokowany.
Świetne przepuszczenie piłki do Soboty w środku boiska, ale ten faulowany.
Zmiana: Cieśliński za Komana
66 min. - Zajac piąstkuje, ale nie ma nikogo przed polem karnym.
Dudek nisko na krótki słupek, wybijają obrońcy.
Zajac kapitalnie broni! Madej wymienia piłę z jednym z kolegów i uderza w okienko z linii pola karnego, ale broni bramkarz.
61 min - zmiana: Voskamp za Diaza
60 min - zmiana: Ziajka za Króla
Podbeskidzie stosuje pressing już na połowie Śląska
59 min - Diaz! Świetne podanie od Mili, Argentyńczyk wychodziła sam na sam, ale nie opanował piłki
KELEMEN! Wrzutka po wolnym i strzał głową! Piłka właściwie trafia Kelemena.
żółta kartka dla Elsnera
55 min. - Mila w pole karne wprost do Diaza, ale ten nie dopada di piłki
54 min. - Strzał Cohena blokuje Pawelec