W przyszłym tygodniu ruszają...

  W przyszłym tygodniu ruszają XX Wrocławskie Targi Książki Naukowej

  Karolina Szypuła

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W przyszłym tygodniu ruszają XX Wrocławskie Targi Książki Naukowej

  ©fot. Bartosz Sadowski

  19 marca ruszają dwudzieste, jubileuszowe, Wrocławskie Targi Książki Naukowej. To dobra okazja do zapoznania się z najnowszymi pozycjami, spotkania z ulubionymi autorami i kupienia książek po atrakcyjnych cenach. Na uczestników targów czeka wiele atrakcji.
  W przyszłym tygodniu ruszają XX Wrocławskie Targi Książki Naukowej

  ©fot. Bartosz Sadowski

  Targi potrwają od 19 do 21 marca w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 8 (budynek D-20).
  Podczas ich trwania czytelnicy będą mogli poznać najnowsze oferty wydawców książek naukowych, popularno-naukowych, słowników i poradników. Niewątpliwą atrakcją tegorocznej edycji będzie możliwość spotkania się z wybitnymi osobowościami.

  19 marca, o godzinie 15 swoją prelekcję na temat zmian językowych wygłosi prof.
  Jan Miodek. 20 marca o 12 z czytelnikami spotka się ksiądz Adam Boniecki, autor publikacji Dookoła świata. Będzie to także okazja do spotkań z autorami: dr. Januszem Czerwińskim, prof. Romualdem Łuczyńskim oraz Januszem Skowrońskim.

  Podczas Targów zostaną zaprezentowane publikacje nagrodzone w konkursie na „najtrafniejszą szatą edytorską książki naukowej” i na najlepszą książkę promującą region Dolnego Śląska. Ponadto czytelnicy sami wybiorą najciekawszą ich zdaniem książkę, a specjalna komisja wytypuje najatrakcyjniejsze stoisko na targach.

  Na uczestników czekają także liczne niespodzianki. Będą mogli kupić książki po bardzo atrakcyjnych cenach w Centrum Taniej Książki, Plakat dla Studenta w promocyjnych cenach (ONE POSTER.PL Rafał Leśniak).

  Księgarnia DROPS i Wydawnictwo WNT będą również nagradzać wszystkich czytelników za każdy zakup podczas Targów. Sporą atrakcją będzie też widowiskowy proces czerpania papieru, który zaprezentuje Czerpalnia Papieru ART-PAPIER z Gliwic.
  Wrocławskie Targi Książki Naukowej organizowane przez Politechnikę Wrocławską – Oficynę Wydawniczą doczekały się okrągłego jubileuszu. To już XX edycja.

  Centrum Kongresowe otwarte będzie dla gości:
  19.03 (środa) 12.00–17.00
  20.03 (czwartek) 9.00–18.00
  21.03 (piątek) 9.00–16.00

  Wstęp na Targi jest wolny!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama