Menu Region

Konkurs plastyczny: "Moja droga do szkoły"

Konkurs plastyczny: "Moja droga do szkoły"

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

RED

Prześlij Drukuj
Od października trwała w naszej gazecie redakcyjna akcja "Nie giń na drodze! Bądź bezpieczny". Zakończyło ją 5 grudnia wydanie gazety, do której dołączona była opaska odblaskowa. Akcji towarzyszył konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej, "Moja droga do szkoły". 217 szkół z całego Dolnego Śląska nadesłało w sumie 14 tysięcy prac. Zobaczcie te najlepsze.
  • Dawid Spisak, klasa III
  • Dawid Więch, klasa I
  • Jakub Brzeziński, klasa III
  • Jakub Leśny, klasa I
  • Jakub Ulman, klasa III
  • Jakub Wachal, klasa I
  • Julia Panas, klasa III
  • Julian Szymański, klasa I
  • Justyna Prusak, klasa III
  • Kamil Woźniak, klasa I
  • Karolina Pyrka, klasa I
  • Katarzyna Drzemicka, klasa II
  • Kinga Dziwuńska, klasa II
  • Krystian Kazimierowicz, klasa III
  • Łukasz Pietruszewski, klasa II
  • Maciej Fostek, klasa I
  • Natalia Drozdowska, klasa II
  • Ola Chmura, klasa I
  • Oliwia Charyk, klasa II
  • Oliwia Malec, klasa III
  • Patryk Perka, klasa III
  • Sylwia Drąg, klasa II
  • Tomasz Mróz, klasa II
  • Wiktoria Choma, klasa I
  • Wiktoria Cieślińska, klasa II
  • Wiktoria Piwowar, klasa III
  • Żaneta Janasek, klasa II
  • Jakub Sikora, klasa III
  • Margareta Kowalewicz, klasa II
  • Krzysztof Białek, klasa II
  • Kinga Biernacka, klasa III
  • Ilona Gruszka, klasa II
  • Małgosia Nowadzka, kl. III
  • Martyna Hyjek, klasa I
Laureaci indywidualni, którzy otrzymają odtwarzacze MP3:
Oliwia Wilczek - kl. I a, SP 63 we Wrocławiu
Maria Masło - kl. I a, Zespół Szkół w Bystrzycy (Oława)
Martyna Hyjek - kl. I, SP w Tomisławiu
Krzysztof Białek - kl. II, SP w Jugowie
Ilona Gruszka - kl. II, SP w Krzywej
Margareta Kowalewicz - kl. II b, SP nr 14 w Lubinie
Kinga Biernacka - kl. III, SP w Biedrzychowicach
Jakub Sikora - kl.
III, SP w Zagrodnie
Małgosia Nowadzka - kl. III b, SP w Marciszowie


Wyróżnienia (gry planszowe) otrzymują:

Klasy I:
Kamil Woźniak - kl. I b, SP 11 w Jeleniej Górze
Karolina Pyrka - kl. I, SP w Powidzku
Julian Szymański - kl. I, SP 13 w Głogowie
Ola Chmura - kl. I, SP nr 3 w Złotoryi
Maciej Fostek - kl. I, SP w Dłużynie Dolnej
Wiktoria Choma - kl. I b, SP 46
Dawid Więch - kl. I b, SP z Piławy Górnej
Alicja Całka - kl. I, SP w Imbramowicach
Jakub Wachal - kl. I, SP nr 3 w Głogowie
Jakub Leśny - kl. I b, SP nr 2 w Kamiennej Górze

Klasy II:
Kinga Dziwuńska - kl. II b, SP 14 w Lubinie
Oliwia Charyk - kl. II b, SP 21 w Wałbrzychu
Sylwia Drąg - kl. II a, SP w Nowogrodźcu
Tomasz Mróz - kl. II b, SP nr 6 w Kłodzku
Wiktoria Cieślińśka - kl. II c, SP nr 1 w Bogatyni
Żaneta Janasek - kl. II, SP w Grabownie Wielkim
Katarzyna Drzemicka - kl. II, SP 14 w Lubinie
Dorota Czuchraj - kl. II, SP nr 3 w Głogowie
Łukasz Pietruszewski - kl. II, SP w Biedrzychowicach
Natalia Drozdowska - kl. II, SP w Pustkowie Żurawskim

Klasy III:
Patryk Perka - kl. III, SP w Kunicach
Jakub Ulman - kl. III c, SP nr 3 w Górze
Justyna Prusak - kl. III b, SP w Marcinowicach
Krystian Kazimierowicz - kl. III b, SP w Białołęce
Julia Panas - kl. III, SP w Zagrodnie
Oliwia Malec - kl. III, SP w Drołtowicach
Agata Sarnowska - kl. III, SP w Krzywej
Dawid Spisak - kl. III, SP w Zastrużu
Jakub Brzeziński - kl. III, SP w Jugowie
Wiktoria Piwowar - kl. III, SP w Kostomłotach

Nagroda główna - miasteczko komunikacyjne:
SP nr 63 we Wrocławiu

Nagrody - odtwarzacze DVD:
Klasa I d - SP w Chocianowie
Klasa II a - SP nr 2 w Lwówku Śląskim
Klasa III a - SP nr 2 w Kamiennej Górze
Reklama
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Reklama
Reklama