Konkurs plastyczny: "Moja droga do szkoły"

    Konkurs plastyczny: "Moja droga do szkoły"

    RED

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Maria Masło, klasa I
    1/39
    przejdź do galerii

    Maria Masło, klasa I

    Laureaci indywidualni, którzy otrzymają odtwarzacze MP3:
    Oliwia Wilczek - kl. I a, SP 63 we Wrocławiu
    Maria Masło - kl. I a, Zespół Szkół w Bystrzycy (Oława)
    Martyna Hyjek - kl. I, SP w Tomisławiu
    Krzysztof Białek - kl. II, SP w Jugowie
    Ilona Gruszka - kl. II, SP w Krzywej
    Margareta Kowalewicz - kl. II b, SP nr 14 w Lubinie
    Kinga Biernacka - kl. III, SP w Biedrzychowicach

    Jakub Sikora - kl. III, SP w Zagrodnie
    Małgosia Nowadzka - kl. III b, SP w Marciszowie


    Wyróżnienia (gry planszowe) otrzymują:

    Klasy I:
    Kamil Woźniak - kl. I b, SP 11 w Jeleniej Górze
    Karolina Pyrka - kl. I, SP w Powidzku
    Julian Szymański - kl. I, SP 13 w Głogowie
    Ola Chmura - kl. I, SP nr 3 w Złotoryi
    Maciej Fostek - kl. I, SP w Dłużynie Dolnej
    Wiktoria Choma - kl. I b, SP 46
    Dawid Więch - kl. I b, SP z Piławy Górnej
    Alicja Całka - kl. I, SP w Imbramowicach
    Jakub Wachal - kl. I, SP nr 3 w Głogowie
    Jakub Leśny - kl. I b, SP nr 2 w Kamiennej Górze

    Klasy II:
    Kinga Dziwuńska - kl. II b, SP 14 w Lubinie
    Oliwia Charyk - kl. II b, SP 21 w Wałbrzychu
    Sylwia Drąg - kl. II a, SP w Nowogrodźcu
    Tomasz Mróz - kl. II b, SP nr 6 w Kłodzku
    Wiktoria Cieślińśka - kl. II c, SP nr 1 w Bogatyni
    Żaneta Janasek - kl. II, SP w Grabownie Wielkim
    Katarzyna Drzemicka - kl. II, SP 14 w Lubinie
    Dorota Czuchraj - kl. II, SP nr 3 w Głogowie
    Łukasz Pietruszewski - kl. II, SP w Biedrzychowicach
    Natalia Drozdowska - kl. II, SP w Pustkowie Żurawskim

    Klasy III:
    Patryk Perka - kl. III, SP w Kunicach
    Jakub Ulman - kl. III c, SP nr 3 w Górze
    Justyna Prusak - kl. III b, SP w Marcinowicach
    Krystian Kazimierowicz - kl. III b, SP w Białołęce
    Julia Panas - kl. III, SP w Zagrodnie
    Oliwia Malec - kl. III, SP w Drołtowicach
    Agata Sarnowska - kl. III, SP w Krzywej
    Dawid Spisak - kl. III, SP w Zastrużu
    Jakub Brzeziński - kl. III, SP w Jugowie
    Wiktoria Piwowar - kl. III, SP w Kostomłotach

    Nagroda główna - miasteczko komunikacyjne:
    SP nr 63 we Wrocławiu

    Nagrody - odtwarzacze DVD:
    Klasa I d - SP w Chocianowie
    Klasa II a - SP nr 2 w Lwówku Śląskim
    Klasa III a - SP nr 2 w Kamiennej Górze

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama