TRAMWAJE
1 - linia zawieszona
2 - Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego - Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - powrót na dotychczasową trasę - Krzyki
powrót: dotychczasowa trasa z dzielnicy Krzyki - Szczytnicka - Skłodowskiej - Curie - Rondo Reagana, peron 2 - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Różyckiego - Paderewskiego - Mickiewicza - Wróblewskiego - Biskupin
4 - linia zawieszona
10 - dotychczasowa trasa z Leśnicy - most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowska - Curie - Rondo Reagana, peron 2 - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Różyckiego - Paderewskiego - Mickiewicza - Wróblewskiego - Biskupin
powrót: Biskupin - Wróblewskiego - Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Grunwaldzki - Rondo Reagana - powrót na dotychczasową trasę - Leśnica
71 - Oporów - Grabiszyńska, pl. Legionów - Sądowa - Krupnicza - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana, peron 2 - Piastowska - Nowowiejska - Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Marino
powrót: Marino - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska - Piastowska - Rondo Reagana, peron 3 - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Oporów
AUTOBUSY
701 - Bartoszowice - Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Wybrzeże Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Skłodowska - Curie - Rondo Reagana, peron 1 - Skłodowskiej - Curie - Reja
powrót: pl. Grunwaldzki - Skłodowskiej - Curie - Rondo Reagana, peron 4 - Skłodowskiej - Curie - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego - Bartoszowice
Linia kończy bieg na przystanku Reja, następnie nawraca na rondzie przy Polaka - Skłodowskiej - Curie. Linia 701 będzie kursowała z częstotliwością:
- w dni robocze do godz. 6 co 10 minut, w godzinach szczytowych od 6 - 9 i 14 - 18 co 6 minut, poza godzinami szczytowymi od 9 - 14 i 18 - 19 co 7,5 minuty, w godzinach wieczornych po godz. 19 co 10 minut
- w soboty i niedziele co 10 minut
C i 149 - jadące w kierunku pl. Grunwaldzkiego będą zatrzymywały się na peronie 4
D - dotychczasowa trasa z Osiedla Sobieskiego - pl. Grunwaldzki - Norwida - Skłodowskiej - Curie - Rondo Reagana, peron 3 - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - powrót na dotychczasową trasę do Centrum Hurtu Giełdowa
powrót: dotychczasowa trasa z Centrum Hurtu Giełdowa - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana, peron 2 - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - powrót na dotychczasową trasę na Osiedle Sobieskiego
115 - pl. Grunwaldzki - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - powrót na dotychczasową trasę do Wojnowa
powrót: dotychczasowa trasa z Wojnowa - most Zwierzyniecki - Wybrzeże Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Skłodowskiej - Curie - pl. Grunwaldzki
Kursy przez Volvo, Mydlaną i Dembowskiego pojadą analogicznie.
145 - dotychczasowa trasa z Sępolna - most Zwierzyniecki - Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Skłodowskiej - Curie - Rondo Reagana, peron 3 - pl. Grunwaldzki - powrót na dotychczasową trasę na Tarnogaj
powrót: dotychczasowa trasa z Tarnogaju - Rondo Reagana, peron 4 - Skłodowskiej - Curie przejazd torowiskiem tramwajowym - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - powrót na dotychczasową trasę na Sępolno
146 - dotychczasowa trasa z Gaju z pętli - Rondo Reagana, peron 4 Skłodowskiej - Curie - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - powrót na dotychczasową trasę na Bartoszowice
powrót: dotychczasowa trasa z Bartoszowic - Rondo Reagana, peron 4 Skłodowskiej - Curie - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - powrót na dotychczasową trasę na pętlę na Gaju
253 - dotychczasowa trasa z Leśnicy - Rondo Reagana, peron 4 Skłodowskiej - Curie - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - powrót na dotychczasową trasę na Bartoszowice
powrót: dotychczasowa trasa z Bartoszowic - most Zwierzyniecki - Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Skłodowskiej - Curie - Rondo Reagana, peron 1 - powrót na dotychczasową trasę do Leśnicy
255 - dotychczasowa trasa z Sępolna - - most Zwierzyniecki - Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Skłodowskiej - Curie - Rondo Reagana, peron 1 - powrót na dotychczasową trasę do pętli Gaj
powrót: dotychczasowa trasa pętli Gaj - Rondo Reagana, peron 4 - Skłodowskiej - Curie - Norwida - Wybrzeże Wyspiańskiego - most Zwierzyniecki - powrót na dotychczasową trasę na Sępolno
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?