Wrocławska Akademia Zdrowia: Jak brać leki?

  Wrocławska Akademia Zdrowia: Jak brać leki?

  red.

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Kolejne spotkanie w ramach Wrocławskiej Akademii Zdrowia będzie poświęcone lekom.
  Medykamenty są przepisywane przez lekarzy, ale oczywiście nie tylko. W aptekach pełno jest tych bez recepty. I nie tylko w aptekach. Dostaniemy je na stacjach benzynowych, w kioskach, praktycznie w każdym sklepie spożywczym. Czy tak łatwy dostęp nie powoduje, że stajemy się społeczeństwem lekomanów? Czy, gdy tylko coś nam zastrzyka albo gdzieś ukłuje, musimy sięgać po tabletki przeciwbólowe?

  Osobnym zagadnieniem jest podejście do tej problematyki samych lekarzy.
  Często doświadczamy „wojen” medyków. Jeden lekarz potrafi nam polecić pewien lek, a drugi to zakwestionuje. Czy w ten sposób stajemy się ofiarami wojen koncernów farmaceutycznych i jak mamy reagować, czyje zalecenia wykonywać? No i do tego tysiące suplementów, które mają wspomóc funkcjonowanie naszego organizmu.

  O tym wszystkim porozmawiamy ze specjalistami farmacji i lekarzami podczas najbliższej Wrocławskiej Akademii Zdrowia, która odbędzie się 13 lutego w klubie Creator Strefa Spotkań przy ul. Szybowcowej 23 we Wrocławiu o godz. 18.

  Naszym Czytelnikom przypominamy, że - aby otrzymać bezpłatne zaproszenie - trzeba zebrać dwa kupony drukowane przez „Gazetę Wrocławską” i przynieść je do naszej redakcji przy ul. św. Antoniego 2/4 (Pasaż Pokoyhof, wejście B, III piętro).

  Prenumeratorzy nie muszą zbierać kuponów - zainteresowanych prosimy jednak o telefon pod nr 71 37 48 115 lub na bezpłatną infolinię 800 116 231.

  Akademia Zdrowia to cykliczne spotkania ze specjalistami, które poświęcamy zagadnieniom związanym z różnymi dolegliwościami i schorzeniami. Cieszą się zawsze wielkim zainteresowaniem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Filmy

   Polecamy

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Gry On Line - Zagraj Reklama