Kto wygra plebiscyt Dolnośląski Hipokrates 2017? Dziś...

  Kto wygra plebiscyt Dolnośląski Hipokrates 2017? Dziś rozstrzygnięcie

  Anna Gabińska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Kto wygra plebiscyt Dolnośląski Hipokrates 2017? Dziś rozstrzygnięcie
  Do rozstrzygnięcia pozostało już tylko kilka godzin! Wygląda na to, że dziś wieczorem czeka nas kilka niespodzianek w plebiscycie medycznym Dolnośląski Hipokrates 2017. W kilku kategoriach już teraz nastąpiła roszada miejsc I-III, a w kilku - uczestnicy z kilkoma głosami znaleźli się w ścisłej czołówce, często zajmując po prostu miejsce lidera.
  Kto wygra plebiscyt Dolnośląski Hipokrates 2017? Dziś rozstrzygnięcie
  Najciekawsze zmiany zarejestrowaliśmy w następujących kategoriach:

  Lekarz Rodzinny Roku. Ekipa dr Dagmary Pokornej-Kałwak (AD-MED, Wrocław) właśnie wysłała tyle głosów, że pani doktor znalazła się przed Krzysztofem Urbanem (ENEL-MED, Wrocław), który przez długi czas zajmował miejsce nr 1. Na trzecim znajduje się obecnie Andrzej Kapuśniak (NZOZ Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego).


  Dermatolog Roku. W czołówce, i to od razu na I miejscu, pojawiła się dr n. med. Aleksandra Zamirska (Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej w Mili-czu). W ten sposób Jan Gawlik (Gabinet Alergologiczny, Dermatologiczny i Kosmetyki Lekarskiej, Wrocław) znalazł się na miejscu II. Ale już zamienił się na miejsce z dr. Zamirską. Trzecie na razie należy do Anny Wójcik-Maciejewicz (Centrum Medyczne Golden Care, Wrocław).

  Kardiolog Roku. Karol Turkiewicz (Prywatna Praktyka Lekarska, Głogów) zajął miejsce prof. Ewy Anity Jankowskiej (4. Wojskowy Szpital, Wrocław). Trzecie zajmuje Rafał Markiewicz (Duomed Legnica).

  Okulista Roku. Doktora Jarosława Marka (SPEKTRUM, Wrocław) na pozycji nr 1 zastąpiła (przynajmniej na razie) dr Jolanta Oficjalska (Optegra, Europejskie Kliniki Okulistyczne, Wrocław). Drugie miejsce należy do Ewy Bobińskiej-Kachnowicz, (VITA-MED Głogów).

  Lekarz Medycyny Estetycznej Roku. Dr Ahmed Elsaftawy został zastąpiony na miejscu lidera przez Andrzeja Kępę (MEDBEAUTY, Świdnica). Trzecie miejsce należy do Diany Kupczyńskiej (Klinika Ars Estetica, Wrocław).

  Menadżer Służby Zdrowia Roku. Anna Belda, (MultiMedica, Wrocław) zamienia się miejscami z Andrzejem Martynowem, (SP ZOZ Św. Katarzyna). Trzecie miejsce - Ewa Mielecka, (NZOZ PROVITA, Bolesławiec).

  KLIKNIJ I ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA WSZYSTKICH KATEGORII

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ja

   bo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   nie głosuje

   Filmy

   Polecamy

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

   Gry On Line - Zagraj Reklama