T3 (tramwajowa linia specjalna)
Zajezdnia "Dąbie" – Wróblewskiego - Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Oławska - Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 22:30 do 23:00 oraz w godzinach od 0:00 do 0:20.
A1 (autobusowa linia specjalna)
Hala Stulecia – Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Wybrzeże Wyspiańskiego - Smoluchowskiego - Norwida - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Oławska - Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 22:30 do 23:30.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?