Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: SUN HOUSE

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: SUN HOUSE

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: SUN HOUSE
  1/11
  przejdź do galerii
  SUN HOUSE to nowoczesne osiedle położone zaledwie 2km od Rynku Starego Miasta. Dwa komfortowe budynki o ciepłych, nasyconych barwach, a w nich słoneczne, świetnie rozplanowane i ustawne mieszkania, każde z przestronnym balkonem bądź loggią.
  Mieszczące 342 mieszkania położone są w miejscu, którego dogodne usytuowanie pozwala cieszyć się najlepszymi aspektami życia w centrum, chroniąc jednocześnie swoich mieszkańców przed miejskim zgiełkiem. Łatwy i szybki dostęp do instytucji kulturalnych, szkół, dużych obiektów handlowych, a zarazem bliskość parku i terenów zielonych nad Odrą pozwoli naszym mieszkańcom na doskonałe zaplanowanie zarówno czasu pracy jak i wypoczynku.  Pierwszy etap osiedla to budynek 10 kondygnacyjny - 202 lokali mieszkalnych w 3 klatkach schodowych, 2, 3 i 4-pokojowych o metrażach od 38 mkw do 83 mkw. Na ostatnich dwóch piętrach zaprojektowane zostały mieszkania z przestronnymi tarasami. W ofercie są mieszkania dla programu MdM. Termin zakończenia prac to III kw. 2017r.
  Każda z klatek schodowych wyposażona zostanie w nowoczesną windę obsługującą zarówno wszystkie poziomy mieszkalne jak i oba poziomy garażu podziemnego. Oprócz miejsc garażowych w 2-poziomowym garażu na terenie osiedla zaprojektowano również kilkadziesiąt stanowisk postojowych.  SUN HOUSE to miejsce, z którego wszędzie jest blisko! W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. Wystarczy 10 minutowy spacer, by znaleźć się w Parku Staszica bądź dotrzeć do stacji kolejowej Wrocław-Nadodrze. W 10 minut możemy dojechać także do Uniwersytetu Wrocławskiego, Ostrowa Tumskiego i Rynku Starego Miasta. Jeszcze bliżej w obrębie os. Różanka, znajduje się prężnie działające Centrum Kultury Agora z bogatą ofertą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W rejonie SUN HOUSE zlokalizowane jest także centrum handlowe. Dojazd do obwodnicy śródmiejskiej zajmie mieszkańcom około 5 minut, a zaledwie 3 minuty więcej potrzebne im będzie na dotarcie do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.  Nasi mieszkańcy cieszyć się będą zarówno doskonałym skomunikowaniem miejsca zamieszkania z resztą miasta (linie tramwajowe 14, 15, 24 i autobusowe K, 142), jak i swoistą enklawą, którą ze względu na usytuowanie w dogodnym oddaleniu od ul. W. Reymonta.  SUN HOUSE powstaje w obrębie Kleczkowa, położonego na południowym brzegu Starej Odry. Od zachodu osiedle zamyka okazała aleja pięknych rozłożystych dębów, za którą rozciąga się teren Portu Miejskiego, a tuż za wschodnią granicą działki przewidziany jest ciąg pieszo-rowerowy wiodący do wrocławskiego Rynku. Nowej zabudowie towarzyszyć będzie także nowo zaprojektowana zieleń, wśród której pojawią się harmonizujące z kolorystyką osiedla ozdobne jarzębiny i klony czerwone.

  Biuro Sprzedaży:
  TEMAR DOM S.A.
  ul. Ślężna 27B
  53-301 Wrocław
  e-mail: temar@temar.com.pl
  tel.71 78-33-000
  www.temar.com.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama