Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Stara Odra...

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Stara Odra Residence II

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Stara Odra Residence II
  1/6
  przejdź do galerii
  Stara Odra Residence to prestiżowe osiedle w zacisznym miejscu Wrocławia. W jego skład wchodzą dwa funkcjonalne siedmiopiętrowe budynki mieszkalne. Ich nowoczesna architektura naturalnie komponuje się z przestrzenią, subtelnie podkreślając spokojny charakter okolicy. Otoczone zielenią apartamentowce są usytuowane w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ulicy Na Polance. Lokalizacja zapewnia spokój, a doskonałe skomunikowanie pozwala na sprawny dojazd do centrum Wrocławia oraz poza miasto.


  Stara Odra Residence II to siedmiopiętrowy budynek realizowany po drugiej stronie ulicy Pieszej, spójny architektonicznie z pierwszym, zakończonym już, etapem. W tej części inwestycji zostanie wybudowanych 90 mieszkań o powierzchniach od 35 do 90 mkw. Lokale będą posiadały od 1- do 4- pokoi. Do wybranych apartamentów na drugim piętrze od strony ulicy Na Polance będą przynależeć zielone tarasy. W budynku powstanie garaż na 94 samochody. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców na osiedlu znajdą się dwa lokale handlowo- usługowe.  Inwestycja będzie w większości terenu ogrodzona oraz dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wewnętrzny monitoring zapewni lokatorom spokój i zwiększy komfort mieszkania.

  Stara Odra Residence to zaciszne miejsce dla osób szukających spokoju i odpoczynku od pędu życia w mieście. Otoczony zielenią, usytuowany w dorzeczu Starej Odry teren to znakomita przestrzeń do relaksu. Kanał Różanka nadaje kojący charakter tej malowniczej okolicy. Fani aktywnego wypoczynku będą mogli skorzystać z bliskości Parku im. Marii Dąbrowskiej oraz Parku im. Jana Kasprowicza, a także kortów tenisowych centrum Haga-Sport. Dla wszystkich rodzin ważna będzie bliska odległości licznych placówek edukacyjnych.  Stara Odra Residence jest bardzo dobrze skomunikowana. Bliskość Mostu Osobowickiego umożliwia sprawne przedostanie się ulicami Reymonta i Pomorską na Nadodrze oraz dalej do centrum miasta. Położenie nieopodal drogi ekspresowej E216 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia dochodzącej do autostrady A4, ułatwia sprawną podróż w kierunku Legnicy i Zgorzelca, a także Katowic.  ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
  51-109 Wrocław, ul. Na Polance 22

  e-mail: odraresidence@atal.pl
  telefon: (+48) 71 39 50 225

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama