Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Nowoczesny ATAL...

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Nowoczesny ATAL Towers

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: Nowoczesny ATAL Towers
  1/5
  przejdź do galerii
  ATAL Towers to nowoczesny kompleks mieszkaniowy realizowany przy ul. Sikorskiego, W ramach inwestycji powstaną które na stałe wpiszą się w krajobraz centrum Wrocławia. W ATAL Towers znajdzie się łącznie 451 mieszkań oraz lokale handlowo – usługowe z deptakami od strony Odry. Obiekty będą wyposażone w windy i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  Budynek pierwszego etapu ATAL Towers będzie posiadał sześć pięter od strony Odry i siedem pięter od strony ulicy Sikorskiego. Budynek zaoferuje przyszłym lokatorom 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,13 do 112,57 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. W części parterowej obiektu znajdzie się 20 lokali usługowych, dzięki czemu załatwienie codziennych obowiązków stanie się dużo łatwiejsze.  Drugi z obiektów inwestycji ATAL Towers zdominuje lokalny krajobraz i przyćmi swoim blaskiem okoliczne zabudowania. Dwie oryginalne osiemnastopiętrowe wieże połączy wspólna część parterowa, w której znajdzie się 12 lokali handlowo – usługowych. Na pozostałych piętrach zlokalizowane będą 292 mieszkania o szerokiej gamie metraży i zróżnicowanych układach pokoi.

  Lokale o powierzchni od 33,87 do 129,06,04 mkw. i będą posiadały od 1 do 4 pokoi, dzięki czemu każdy znajdzie mieszkanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Będą one wyposażone w balkony, a do wybranych mieszkań od strony Odry dodatkowo przynależeć będą loggie. Z okien wieżowców roztaczać się będzie kojący widok na rzekę i wrocławski Rynek, a z ostatnich pięter będzie można podziwiać malownicze zachody słońca nad panoramą Wrocławia.  ATAL Towers znajduje się w prestiżowej lokalizacji – blisko wrocławskiego Rynku, który oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Sąsiedztwo Odry to świetne miejsce do spacerów oraz joggingów. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej zapewni szybki dojazd do każdej części miasta. Położenie tuż przy Moście Sikorskiego ułatwia dostęp na drugą stronę Odry. W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa Wrocław Mikołajów.

  ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań

  53-659 Wrocław, ul. Sikorskiego 19
  e-mail: ataltowers@atal.pl
  telefon: (+48) 609 520 056

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama