Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: ATAL i prestiżowe...

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: ATAL i prestiżowe Nowe Żerniki

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Raport Branżowy. Inwestycje Mieszkaniowe: ATAL i prestiżowe Nowe Żerniki
  1/5
  przejdź do galerii
  W prestiżowej lokalizacji, nieopodal ulicy Kosmonautów we Wrocławiu, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, powstaje nowa inwestycja – ATAL Nowe Żerniki. Planowana zabudowa będzie częścią dużego osiedla modelowego, które zaoferuje zdecydowanie więcej udogodnień niż typowe budownictwo mieszkaniowe. Zostaną tu zlokalizowane liczne punkty usługowe, placówki oświatowe, kultury i sztuki. Mieszkańcy docenią wspólną przestrzeń osiedla, w której znajdzie się bazarek, efektowna zieleń oraz place zabaw dla dzieci. Na tym przestronnym wrocławskim osiedlu powstanie wiele budynków, cztery z nich zostaną wybudowane przez firmę ATAL S.A.
  Inwestycja ATAL Nowe Żerniki będzie obejmowała 4 budynki, w których znajdzie się łącznie 109 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi oraz powierzchniach od 28,96 do 94,12 mkw. Dla przyszłych mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie oraz przestronny parking na 138 miejsc na poziomie parteru. Wszystkie segmenty zostaną wyposażone w cichobieżne windy, które ułatwią komunikację między piętrami. Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Budynki charakteryzować będzie efektowna i nowoczesna architektura, która nawiązuje do koncepcji osiedla modelowego. Estetyczne nawierzchnie, jasne elewacje i przemyślane kompozycje roślinne będą podnosiły prestiż inwestycji i dobrze skomponują się z pozostałymi elementami osiedla modelowego.  ATAL Nowe Żerniki oferuje przestronne mieszkania w świetnej lokalizacji. Samo osiedle jest w stanie zapewnić mieszkańcom zaspokojenie podstawowych potrzeb dnia codziennego. Będą tu zlokalizowane sklepy, gabinet lekarza rodzinnego, szkoła, przedszkole i dom kultury. W bliskiej okolicy znajdują się liczne tereny rekreacyjne: Park Pilczycki i Kuźnicki oraz Kąpielisko Glinianki. Nieopodal osiedla są usytuowane przystanki tramwajowe oraz autobusowe, pobliska ulica Kosmonautów ułatwia dojazd do wszystkich części miasta.

  Również podróże podmiejskie i międzymiastowe nie będą należały do trudności. Z terenu osiedla można w około 10 minut dojechać na dworzec PKP Wrocław Mikołajów, z którego można szybko dostać się do Poznania lub Warszawy, a zaledwie kwadrans wystarczy, by znaleźć się na lotnisku.  ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
  50-424 Wrocław, ul. Krakowska 37/45
  e-mail: bsmwroclaw@atal.pl
  telefon: (+48) 71 370 62 55

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama