ZOBACZ NASZ SERWIS SPECJALNY NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Zobacz, jak najłatwiej będzie można się dostać na wrocławskie cmentarze. Wszystkie podane linie kursują w dwóch kierunkach. Tramwaje mają kursować 1 listopada co 10 minut. Autobusy co 15 minut. W piątek, sobotę i niedzielę co 20 lub 30 minut. Tak będzie od godz. 8 do 17 lub 18.
Piątek, 29 października:
Tramwaj E1: z Oporowa przez ul. Grabiszyńską do pl. Legionów, pl. Jana Pawła II, most Mieszczański, ul. Pomorską, pl. Staszica i most Osobowicki na Osobowice.
Tramwaj E4: z zajezdni Ołbin przez pl. Powstańców Wielkopolskich, Reymonta na Osobowice.
Sobota, 30 października:
Tramwaj E1: jak w piątek.
Tramwaj E2: z Krzyków, ul. Powstańców Śl. przez pl. Teatralny, Szewską i ul. Pomorską na Osobowice.
Tramwaj E4: z ul. Kromera, przez Jedności Narodowej, pl. Bema, Pomorską, na Osobowice.
Tramwaj E5: z Biskupina przez most Zwierzyniecki, rondo Reagana, Szczytnicką, Wyszyńskiego, most Pokoju, pl. Społeczny, pl. Dominikański, Kazimierza Wielkiego, Pomorską na Osobowice.
Tramwaj E6: z Sępolna przez ul. Mickiewicza, Różyc-kiego, most Szczytnicki, Sienkiewicza, Wyszyńskiego, most Pokoju, pl. Dominikański, Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, pl. Legionów, Grabiszyńską na Grabiszyn.
Tramwaj E8: z Tarnogaju przez ul. Bardzką, Hubską, obok Dworca PKS i PKP, pl. Dominikański, most Uniwersytecki, Pomorską, Reymonta, na Osobowice.
Tramwaj E9: spod Opery przez pl. Teatralny, Kołłątaja, Piłsudskiego, Powstańców Śl., al. Hallera, Grabiszyńską na cmentarz Grabiszyński.
Autobus 322: z cmentarza na Kiełczowie przez Krzywo-ustego, Kochanowskiego, Sienkiewicza, pl. Bema, Reymonta na Osobowice. Stamtąd przez most Milenijny, Na Ostatnim Groszu i Klecińską na cmentarz Grabiszyński.
Niedziela, 31 października:
Tramwaje E1, E2, E4, E5, E6, E8, E9 jak w piątek i sobotę.
Tramwaj E3: z Sępolna przez Mickiewicza, Różyckiego most Szczytnicki, Sienkiewicza, Nowowiejską, Słowiańską, Trzebnicką, pl. Staszica, Reymonta na Osobowice.
Tramwaj E7: z Pilczyc przez Lotniczą, Legnicką, pl. Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, pl. Legionów, Grabiszyńską na Grabiszyn.
Poniedziałek, 1 listopada:
Tramwaje linii E1, E2, E3, E4, E5, E6, E7, E8 i E9 oraz autobusy 322 kursują jak w dniach wcześniejszych.
Autobus 301: z pl. Solidarności przez Legnicką, most Milenijny na Osobowice.
Autobus 323: z ul. Koziej - Maślicką, Pilczycką, Królewie-cką, Główną, Marszowicką, Wolską, Średzką do Leśnicy.
Autobus 330: z pl. Kromera przez Krzywoustego, Bora-Komorowskiego, Pawłowicką do pętli przy Widawskiej.
Autobus 334: z pętli przy Buforowej przez Bardzką, Kamienną, Zaporoską, Hallera na Grabiszyn.
Autobus 335: z osiedla Sobieskiego przez Królewską, Krzywoustego, Kochanowskiego, Sienkiewicza, pl. Bema, Pomorską, Reymonta na Osobowice. Stamtąd przez most Milenijny, Pilczycką, Gwarecką i Dokerską na Koza-nów.
Autobus 342: z Nowego Dworu przez Strzegomską, Rogowską, Żernicką, Bystrzycką, Na Ostatnim Groszu, most Milenijny pod cmentarz Osobowicki do Bałtyckiej.
Tramwaj 14: kursuje ze zwiększoną częstotliwością co 10 minut w godz. 10-18.
Tramwaj 24: linie kursują częściej, co 10 minut, w godz. 10-18.
Autobusy A i K: będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach na trasie przejazdu.
Autobus 118: od godz. 9 do 18, co 60 minut, będą dodatkowo dojeżdżały do Wojnowa.
Autobus 131: w godzinach 9-18 pojedzie w obu kierunkach przez ul. Poleską, Litewską, Żmudzką, Kiełczowską do cmentarza Kiełczowskiego.
Autobus 145 i 146: między godz. 8 a 18 trasa przedłużona od ul. Świeradowskiej w obu kierunkach przez Bardzką do pętli przy Buforowej.
Jaki środek transportu wybierzesz, by w długi weekend odwiedzić groby Twoich bliskich? Komentuj!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?