Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:2 na żywo (GDZIE W TV, ONLINE, TRANSMISJA)

JU, TVN/X-News
Wisła Kraków przegrała dziś z Legią Warszawa 0:2. Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej połowie - strzelił ją w 85 minucie Nemanja Nikolić. Drugą piłkę do siatki posłał w doliczonym czasie Aleksandar Prijović (w 93 minucie). To jeden z najciekawszych meczów 19. kolejki Ekstraklasy. - Mamy nadzieję, że rywale się nie cofną i nie będą tylko bronić wyniku, ale będą chcieli z nami grać w piłkę - powiedział przed niedzielnym spotkaniem z Wisłą piłkarz Legii Łukasz Broź. Gdzie obejrzeć mecz Wisła - Legia w TV? Transmisja w telewizji CANAL+. Relacja online na żywo także na ekstraklasa.net. Wynik meczu live również na stronie gazetawroclawska.pl WISŁA LEGIA 06.12.2015, GODZ. 18, TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, STREAM, ONLINE, GDZIE O KTÓREJ W TV, RELACJA LIVE

WISŁA KRAKÓW - LECHIA GDAŃSK, 06.12.2015, godz. 18
Niedzielna konfrontacja Wisły Kraków z Legią Warszawa to jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań 19. kolejki Ekstraklasy. Z powodu kontuzji w barwach "Białej Gwiazdy" nie wystąpi Paweł Brożek. - To na pewno dobry piłkarz, ale w Wiśle jest wielu zawodników, którzy będą w stanie skutecznie go zastąpić. Ich kontuzje to problemy naszych rywali - powiedział trener Legii Stanisław Czerczesow.

Stanisław Czerczesow przed meczem Wisła - Legia o kontuzji Brożka: To dobry piłkarz, ale w Wiśle jest wielu zawodników, którzy skutecznie go zastąpią

- W Wiśle jest kilka kontuzji, wypadło kilku zawodników, ale to nie nasz problem. My skupiamy się na sobie. Mamy nadzieję, że rywale się nie cofną i nie będą tylko bronić wyniku, ale będą chcieli z nami grać w piłkę. Ja byłem przez jakiś czas zawodnikiem Kmity Zabierzów i w Krakowie zawsze dobrze mi się grało. Fajnie będzie tam zagrać ponownie - powiedział przed niedzielnym meczem z Wisłą piłkarz Legii Łukasz Broź.

Łukasz Broź przed meczem Wisła - Legia: Zawsze dobrze mi się grało w Krakowie

Wisła - Legia - gdzie w TV
Mecz Wisła - Legia rozpocznie się o godz. 18. Spotkanie na żywo będzie można obejrzeć 6 grudnia 2015 r. Gdzie mecz w TV? Transmisja w telewizji na żywo od godz. 18 w kanale Canal+. Studio na żywo przed meczem od godz. 17:35. Komentują Bartosz Gleń i Grzegorz Mielcarski.

WISŁA - LEGIA - RELACJA I WYNIK ONLINE
Mecz Wisła - Legia rozpocznie się o godzinie 18, transmisję na żywo online będzie można śledzić już od godz. 17:55 na ekstraklasa.net. Wynik na żywo także na gazetawroclawska.pl.

Relacja w serwisie ekstraklasa.net online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco