Wiosna dookoła Wrocławia - Złotoryja

  Wiosna dookoła Wrocławia - Złotoryja

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia - Złotoryja
  Złotoryja to kolejny przystanek akcji Wiosna dookoła Wrocławia. O mieście opowiedziała nam Sylwia Dudek-Kokot, przewodniczka z Centrum Informacji Turystycznej. Zwiedziliśmy nie tylko złotoryjską starówkę, ale pojawiliśmy się też na mistrzostwach w płukaniu złota oraz na trwających tu Dniach Złotoryi. Spotkaliśmy się też z burmistrzem Robertem Pawłowskim. Zobaczcie film i zdjęcia w technologii 360 stopni - rozglądajcie się wokół posługując się myszką lub gestami.
  Wiosna dookoła Wrocławia - Złotoryja

  Film sferyczny - rozglądaj się wokół, posługując się myszką lub gestami
  Złotoryja - widok z baszty
  Złotoryja - mistrzostwa w płukaniu złota
  Kościół Świętego Mikołaja
  Kościół Świętej Jadwigi
  Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  Rynek w Złotoryi
  Dni Złotoryi - występ przedszkolaków


  Muzeum Złota
  Złotoryja - Hala Sportowa Tęcza
  Złotoryja - strefa aktywności sportowej
  WIOSNA DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Kolejne przystanki już niebawem. We wtorek, 6 czerwca pojawimy się w Borowie, w środę, 7 czerwca - w gminie Oława, a w czwartek - 8 czerwca - w Leśnej.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama