Ważne
  Lato dookoła Wrocławia: Lądek-Zdrój

  Lato dookoła Wrocławia: Lądek-Zdrój

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Lato dookoła Wrocławia: Lądek-Zdrój
  Lato dookoła Wrocławia zawitało z kamerą 360 stopni do Lądka-Zdroju. Zaprosił nas tutaj burmistrz - Roman Kaczmarczyk. Pojawiliśmy się na imprezie e-Kotlina Kłodzka w Parku Zdrojowym. Później podczas "Nocy świętojańskiej" na lądeckim rynku były koncerty, wspólna zabawa i konkurs kulinarny "Niezłe ziółko" na najlepszą potrawę regionalną. Zobaczcie film i zdjęcia sferyczne - rozglądajcie się wokół, posługując się myszką lub gestami.
  Lato dookoła Wrocławia: Lądek-Zdrój
  Film sferyczny - rozglądaj się wokół, posługując się myszką lub gestami


  Lądek-Zdrój - zdjęcia 360 stopni


  WIOSNA I LATO DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" i "Lato dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzają gminy, miasta i powiaty na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo