Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zdecydowanie jeden z najbardziej zaskakujących i...

Wielkie emocje, niesamowite zwroty akcji. Oto finały Ligi Mistrzów ostatnich lat [GALERIA]

Zdecydowanie jeden z najbardziej zaskakujących i nieprzewidywalnych finałów Ligi Mistrzów w historii. Po pierwszej połowie Milan prowadził z Liverpoolem już 3:0, ale po przerwie to "The Reds"zdołali wyrównać i doprowadzić do stanu 3:3. W Serii rzutów karnych bohaterem stambulskiego finału został polski golkiper, Jerzy Dudek, który zatrzymał strzały takich gwiazd jak Szewczenko czy Pirlo. Dzięki temu to właśnie ekipa z Anglii sięgnęła po cenne trofeum.

Taką obstawę mieli kibice podczas meczu GKS Tychy i Zagłębie Sosnowiec!