Wiosna dookoła Wrocławia: W sobotę Wisznia Mała

  Wiosna dookoła Wrocławia: W sobotę Wisznia Mała

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia: W sobotę Wisznia Mała
  Gmina Wisznia Mała to pierwszy przystanek naszej akcji "Wiosna dookoła Wrocławia". Już w sobotę ekipa portalu GazetaWroclawska.pl pojawi się w tej gminie by pokazać ją na zdjęciach i filmach w technologii 360 stopni - takich, jakich jeszcze na GazetaWroclawska.pl nie widzieliście! Już od samego rana spotkacie nas m.in. w Krzyżanowicach, Psarach, Wiszni Małej i Ligocie Pięknej. W tym ostatnim miejscu będziemy kibicowali uczestnikom biegu Wiszeńska (za)Dyszka. Spotkajcie się tam z nami!
  Wiosna dookoła Wrocławia: W sobotę Wisznia Mała
  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawimy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  W sobotę pojawimy się w gminie Wisznia Mała. Kolejne przystanki już w przyszłym tygodniu. Już dziś możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk będziemy przemierzali specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   serdecznie zaprASZAMY do Krzyzanowic

   mieszkaniec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   zapraszamy do Krzyzanowic na ul Jasminowa - tylko prosze jechac powqoli 5km/h zeby nie stracic kola prosze uwiecznic na kliszy jak to nasza gmina dba o stan drog gminnych!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie mam nic przeciwko, tylko po co

   sel (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Wrocławianie nie raz tutaj dawali pokaz nienawiści względem mieszkańców powiatu Trzebnickiego...

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama