Napadł na starszą kobietę z nożem do tapet. Został...

  Napadł na starszą kobietę z nożem do tapet. Został zatrzymany przez przechodnia

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  15 lat więzienia grozi mężczyźnie, który napadł z nożem na starszą kobietę na ul. Kamiennej. Został złapany przez świadka, który przytrzymał go do przyjazdu policji. Komendant podziękował mężczyźnie za obywatelską postawę.
  Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu na ul. Kamiennej. 45-letni mężczyzna napadł na 78-letnią wrocławiankę z nożem do tapet. – Zranił kobietę w dłoń, a następnie zabrał jej torebkę z portfelem, dokumentami oraz pieniędzmi. Świadek tego zdarzenia widząc całą sytuację zatrzymał napastnika i powiadomił policję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a przy nim znaleźli skradzione rzeczy - relacjonuje nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

  Na szczęście poszkodowanej nie stało się nic poważnego. Zranioną dłoń opatrzono w szpitalu. Kobieta odzyskała też zrabowane przedmioty.

  Wrocławianin, który zatrzymał napastnika, otrzymał z rąk komendanta wrocławskiej policji mł. insp. Arkadiusza Małeckiego list gratulacyjny za wzorową postawę.

  – Policjanci udowodnili zatrzymanemu jeszcze jeden rozbój. Mężczyzna usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa, m.in. rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy – dodaje nadkom. Zaporowski.

  Za popełniony czyn 45-latkowi grozi nawet do 15 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   może kapeć?

   zyga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   tylko jego na to stać.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama