Nowe boiska szkolne na Hubach i Grabiszynku

  Nowe boiska szkolne na Hubach i Grabiszynku

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zarząd Inwestycji Miejskich ogłosił przetargi na projekty i budowę boisk szkolnych. Nowe boiska powstaną na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 11 przy ul. Kamiennej 99-101 (dawna szkoła specjalna nr 115) a także przy Szkole Podstawowej Nr 82 przy ul. Blacharskiej 13.
  Do 11 marca mogą się zgłaszać firmy, które chcą zagospodarować tereny sportowo-rekreacyjne Szkoły Podstawowej Nr 82 przy ul. Blacharskiej 13 we Wrocławiu. Jest to przetarg na prace budowlane obejmujące budowę szkolnego boiska do piłki nożnej ze sztuczną trawą (wraz z odwodnieniem). Prace mają zostać wykonane 26 sierpnia 2016 r.

  Z kolei 15 marca mija termin zgłaszania ofert do przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy boiska szkolnego na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Kamiennej 99-101. Wybrana firma będzie musiała także zdobyć niezbędne uzgodnienia. Na podstawie projektu wykonawczego zostanie rozpisany przetarg na prace budowlane.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kto wygra przetarg?

   Kata_rzyna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Tych firm nie jest chyba jakoś strasznie dużo, chociaz nie wiem. Znam jedynie progress-sport który tworzył boisko w szkole mojego siostrzeńca. :)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama