Wrocław zagrożony burzami i gradem. Trzy dni z ostrzeżeniami

  Wrocław zagrożony burzami i gradem. Trzy dni z ostrzeżeniami

  JEW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Od wtorku aż do czwartku musimy się przygotować na możliwość wystąpienia gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Burze, a także możliwe opady gradu i silny wiatr będą nam towarzyszyć najpewniej wieczorami i nocą. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej na swojej stronie prognozuje dla województwa dolnośląskiego burze z gradem 1 stopnia przez najbliższe trzy dni. Burzowe chmury mogą dotrzeć nad Wrocław już dzisiejszej nocy.
  Pierwsze burzowe chmury mogą się pojawić nad Dolnym Śląskiem i Wrocławiem w nocy z wtorku na środę, po godzinie 23. Jednak tutaj prognozy nie są jednoznaczne i równie dobrze ten front atmosferyczny może ominąć nasz region, albo skończy się na zachmurzeniu i niewielkim deszczu.

  Znacznie większe zagrożenie burzą z gradem i piorunami prognozowane jest na środę. Zapowiada się wówczas upalny dzień - powyżej 30 stopni Celsujsza w cieniu, a burzowe chmury mają napłynąć nad Wrocław około godziny 20. Możemy się także spodziewać intensywnych opadów z wyładowaniami atmosferycznymi.


  Również w czwartek po południu prognozowana jest burza i obniżenie temperatury do maksymalnie 20 stopni we Wrocławiu. W czwartek deszcz może nas zaskoczyć już po godzinie 13-14.

  Na razie Instytut Meteorologii i Gospodarki informuje o zagrożeniach w swojej prognozie. Zapewne wkrótce zostaną wydane bardziej szczegółowe ostrzeżenia. Będziemy Was o tym informować na bieżąco na portalu GazetaWroclawska.pl.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   upał i deszcz

   wrocek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Wreszcie popadało i odświeżyło powietrze - jest normalnie :-).

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Co tact jest SSE I REALFEAL NA ZDJECIU

   B00 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Już po polsku nie potraficie ?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama