Ważne
  Wrocław: Od niedzieli darmowy fitness na Pergoli

  Wrocław: Od niedzieli darmowy fitness na Pergoli

  BAM

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Już w najbliższą niedzielę odbędą się bezpłatne zajęcia z cyklu „Fitness na Pergoli”. Miłośnicy ćwiczeń na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać również z porad dietetyka. Na osoby najbardziej aktywne podczas tego wydarzenia, czekają nagrody.
  „Fitness na Pergoli” jest cyklem zajęć, który w minionym roku cieszył się dużą popularnością. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego organizuje te zajęcia w ramach programu „Miasto w Formie” we współpracy z Halą Ludową. Zajęcia na Pergoli będą się odbywać regularnie w niedziele, w lipcu oraz sierpniu.

  Pierwszy trening zaplanowano na 10 lipca na godzinę 10. Trenerzy z wrocławskich klubów będą odpowiedzialni za przeprowadzenie treningów.
  Konsultacje z dietetykiem podczas zajęć są nowością w tegorocznym harmonogramie. W godzinach od 12 do 14 przed pierwszym treningiem na chętnych czekać będzie Magdalena Szyszka z gabinetu dietetycznego ViDiet. Dokona ona pomiarów, które pokażą procentową zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie. Wyniki zostaną następnie omówione, a dietetyk zaleci jakie zmiany należy wprowadzić, żeby ostateczne wyniki były jeszcze lepsze. Aby skorzystać z porad dietetyka, należy wcześniej zapisać się przez stronę internetową.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo