Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska | Głosowanie do 25...

  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska | Głosowanie do 25 sierpnia.

  ANA

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska | Głosowanie do 25 sierpnia.
  Czytelnicy w głosowaniu wybiorą liderów rozwoju turystyki w naszym regionie, którzy dostaną certyfikaty z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego na uroczystej gali. Głosowanie trwa do 25 sierpnia.
  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska | Głosowanie do 25 sierpnia.
  Plebiscyt podzielony jest na 15 kategorii - 11 regionalnych i 4 dolnośląskie.

  Głosowanie w kategoriach regionalnych


  Kliknij w jedną z poniższych kategorii i zagłosuj wysyłając SMS (1 SMS to
  1 głos, jego koszt to 2,46 zł z VAT) o treści znajdującej się przy Twoim faworycie:

  ATRAKCJA TURYSTYCZNA ROKU
  MIEJSCOWOŚĆ ROKU
  HOTEL ROKU
  PENSJONAT ROKU
  AGROTURYSTYKA ROKU
  RESTAURACJA ROKU
  ZAJAZD / KARCZMA ROKU
  PIZZERIA ROKU
  BISTRO ROKU
  KAWIARNIA / CUKIERNIA ROKU
  PUB ROKU

  Głosowanie w kategoriach dolnośląskich


  Kliknij w jedną z poniższych kategorii i zagłosuj wysyłając SMS (1 SMS to
  1 głos, jego koszt to 2,46 zł z VAT) o treści znajdującej się przy Twoim faworycie:

  WYDARZENIE KULTURALNE
  WYDARZENIE KULINARNE
  ŚWIĘTO MIASTA / GMINY
  FOLDER / KSIĄŻKA PROMUJĄCE DOLNY ŚLĄSK


  ► Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek, 3 lipca o godz. 15.00 i zakończy 25 sierpnia o godz. 20.59.59.
  ► Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i kampanie reklamowe.
  ► Chcesz umieścić zdjęcie przy wynikach głosowania i zamówić materiały do promocji na Facebooku?

  Tu dodasz zdjęcie i zamówisz bezpłatne materiały promocyjne - SPRAWDŹ

  Nasze Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska - wakacyjną akcję, którą organizujemy po raz ósmy - prowadzimy pod patronatem Cezarego Przybylskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego.


  Dolny Śląsk to bez wątpienia jeden z najciekawszych regionów w Polsce - różnorodny, bogaty w atrakcje i pełen tajemnic. Mamy też niezwykle aktywnych i kreatywnych mieszkańców. Wszystko razem sprawia, że Dolny Śląsk słynie z doskonałych miejsc do wypoczynku i rekreacji, a jednocześnie licznych imprez i wydarzeń, które przyciągają turystów z kraju i zagranicy. Niezmiernie trudno wskazać, które z naszych licznych atrakcji – miejsc, wydarzeń, przedsięwzięć kulturalnych, kulinarnych, turystycznych - są najciekawsze. Taką ambitną próbę podejmuje Gazeta Wrocławska w swoim corocznym plebiscycie w ramach akcji Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska. Gorąco popieram całą akcję i zachęcam do udziału w niej, do oddawania głosów na swoich wybrańców w różnych kategoriach i zgłaszania swoich własnych kandydatów. Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska to pomysł na wypromowanie cennych wydarzeń i miejsc, a przy okazji naprawdę dobra zabawa. Zapraszam i polecam!
  Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego


  Ma ona na celu promocję turystyki na Dolnym Śląsku, który z roku na rok jest coraz lepiej przygotowany pod względem bazy noclegowo-gastronomicznej i atrakcji turystycznych.

  - Przez kilkadziesiąt lat Dolny Śląsk był ziemią „zakrytą”, regionem marginalizowanym, o którym wspominano niechętnie, z pewnym wstydem, że taki „niemiecki" - mówi Arkadiusz Franas, redaktor naczelny "Gazety Wrocławskiej". - O jego historii wspominano rzadko, a jeżeli już to tylko przeskakując do epoki piastowskiej. Dopiero kolejne pokolenia Dolnoślązaków coraz śmielej zaczęły odkrywać swoją małą ojczyznę: od Piastów przez czasy pruskie po epokę Polski Ludowej. I dlatego tak naprawdę każdego roku mamy tak wiele do odkrycia na tej najpiękniejszej z pięknych polskich ziem.

  Głosowanie od 3 lipca
  W turystyce najważniejsze jest wrażenie gości, dlatego zwycięzcy w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska zostaną wybrani właśnie ich głosami. W poniedziałek, 3 lipca rozpoczęliśmy głosowanie, które będzie prowadzone osobno we Wrocławiu i trzech innych regionach: Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu z przyległymi do nich powiatami.

  - Udział w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska jest dla właścicieli ośrodków wczasowych i lokali gastronomicznych znakomitą promocją - zaznacza Anna Bijak-Bednarska, dyrektor marketingu „Gazety Wrocławskiej”. - Przez cały miesiąc na łamach tygodników, ukazujących się razem z Gazetą będziemy prezentować liderów rankingów. Będziemy ich przedstawiać także w naszym serwisie internetowym oraz na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Taki zasięg gwarantuje skuteczną promocję.

  REGULAMIN PLEBISCYTU WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA 2017

  Cenne nagrody dla laureatów plebiscytu
  Zwycięzcy kategorii: Atrakcja Turystyczna Roku, Miejscowość Roku, Restauracja Roku, Bistro Roku, Pizzeria Roku, Kawiarnia/Cukiernia Roku, Zajazd/Karczma Roku, Pub Roku, Hotel Roku, Pensjonat Roku, Agroturystyka Roku otrzymają:
  •certyfikat-dyplom wręczany podczas uroczystej gali przez Cezarego Przybylskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego
  •voucher na reklamę w "Gazecie Wrocławskiej" i serwisie internetowym o wartości 6000 zł, a także w innych mediach Polska Press


  Laureaci II i III miejsc w wymienionych kategoriach także otrzymają dyplomy i vouchery na reklamę: o wartości 3000 zł (za II miejsce) i 2000 zł (za III miejsce).

  Nagrody dla organizatorów wydarzeń i wydawców
  Wybrani głosami Czytelników zwycięzcy w kategoriach z całego Dolnego Śląska: Wydarzenie Kulturalne Roku, Wydarzenie Kulinarne Roku, Święto Miasta/Gminy oraz wydawcy Folderów/Albumów najlepiej promujących Dolny Śląsk, podczas uroczystej gali, otrzymają dyplomy Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz voucher na reklamę w wysokości 3 000 zł.

  Laureaci II i III miejsc otrzymają dyplomy.

  Ponadto laureatom miejsc I - III gwarantujemy kwartalną prenumeratę cyfrową Gazety Wrocławskiej Plus - zobacz serwis PLUS

  Informacji o akcji udziela Anna Gabińska - tel. 502 499 815, e-mail: anna.gabinska@polskapress.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pizza

   Tomek (gość)

   Zgłoś / 2 / 2

   Najlepsza pizza jest w Kuźni Smaku

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ZARABIANIE KASY przez gazetę

   zmienić warunki konkursu (gość)

   Zgłoś / 7 / 3

   Wygrają nie najlepsi tylko ci, którzy wyślą najwięcej smsmów. Beznadziejny konkurs. Miarodajny byłby wtedy, kiedy byłoby ograniczenie wysłania smsa do jednego (Tak, jednego podczas trwania całego...rozwiń całość

   Wygrają nie najlepsi tylko ci, którzy wyślą najwięcej smsmów. Beznadziejny konkurs. Miarodajny byłby wtedy, kiedy byłoby ograniczenie wysłania smsa do jednego (Tak, jednego podczas trwania całego konkursu).zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama