W weekend księgowe pomogą rozliczyć podatek

  W weekend księgowe pomogą rozliczyć podatek

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Z Urzędem Skarbowym trzeba rozliczyć się do końca kwietnia

  Z Urzędem Skarbowym trzeba rozliczyć się do końca kwietnia ©Zdjęcie ilustracyjne

  Problem z wypełnieniem PIT-u? W weekend od południa można skorzystać z pomocy księgowych w Magnolia Park. Trzeba tylko przekazać 1% podatku dzieciom z Wrocławskiego Hospicjum.
  Z Urzędem Skarbowym trzeba rozliczyć się do końca kwietnia

  Z Urzędem Skarbowym trzeba rozliczyć się do końca kwietnia ©Zdjęcie ilustracyjne

  W najbliższą sobotę i niedzielę zawodowe księgowe bezpłatnie pomogą wypełnić PIT wszystkim chętnym w Magnolia Park od godziny 12.00 do 16.00. Jedynym warunkiem jest przekazanie 1% podatku podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

  - Od dawna wspieramy tę fundację – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Tym razem chcielibyśmy zachęcić naszych klientów do realnej pomocy potrzebującym dzieciom. Za to z przyjemnością wyręczymy ich w obowiązku corocznego rozliczania podatków.

  Aby z tego skorzystać, wystarczy w ten weekend przynieść do Magnolia Park wszystkie potrzebne do tego dokumenty. PIT będzie można rozliczyć na specjalnym stoisku pomiędzy salonem EMPIK a drogerią Superpharm (główne wejście od ul. Legnickiej). Rozliczane będą tylko polskie zeznania podatkowe.

  Na miejscu będzie można także wydrukować wypełnione deklaracje podatkowe lub od razu przesłać je elektronicznie do wybranego Urzędu Skarbowego. Trzeba jednak pamiętać, że do wysłania formularza przez internet potrzebna jest kwota przychodu za poprzedni rok (jako podpis) lub kopia ubiegłorocznej deklaracji PIT

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Może być ciekawie ...

   Paweł 18 cm (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Spotykałem się w wwekendy z jedną księgową. Była prawdziwym zawodowcem! Do tej pory drga mi na wspomnienie jej umiejętności! Chyba wpadnę do Magnolii!!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama