Rusza Trzebnica Cover Festiwal

  Rusza Trzebnica Cover Festiwal

  R.S.

  Gazeta Wrocławska Plus

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska Plus

  Rusza Trzebnica Cover Festiwal
  1/2
  przejdź do galerii
  Po raz pierwszy w Polsce w dniach 17-18 czerwca 2017 roku w Trzebnicy odbędzie się Cover Festiwal. To ważna informacja dla wszystkich, którzy kochają śpiewać znane i lubiane przeboje, polskie lub zagraniczne. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 czerwca.
  Trzebnica Cover Festiwal to projekt muzyczny typu „Talent Show” promujący artystów wykonujących znane i lubiane przez widownię przeboje największych gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki popularnej, zaaranżowane specjalnie pod kątem wykonania utworów na żywo przy akompaniamencie big-bandu. Organizatorami wydarzenia są: Gmina Trzebnica i orkiestra Dziubek Band, a wszystkich uczestników oraz publiczność serdecznie zapraszają: Marek Długozima, Burmistrz Gminy Trzebnica i Mariusz Dziubek, Dyrektor artystyczny Festiwalu.


  Zainteresowani przesłuchaniem do 6 czerwca 2017 roku muszą przesłać jeden lub dwa covery w dowolnej aranżacji w formie: filmu z nagranym występem lub pliku mp3 lub linku do strony www. W drugim etapie, w dniach 17-18 czerwca, odbędą się przesłuchania konkursowe w formie koncertu otwartego z udziałem publiczności. Uczestnicy konkursu będą także nieodpłatnie uczestniczyć w warsztatach w formie otwartej próby z udziałem Orkiestry Dziubek Band oraz wokalistki – Astey Dec. Miejscem spotkań stanie się nowoczesna sala widowiskowo-kinowa w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy. Koncert finałowy z orkiestrą Dziubek Band zaplanowano na 10 września 2017 roku podczas jednej z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych imprez kulturalnych na Dolnym Śląsku (ok. 10 000 widzów) - Trzebnickiego Święta Sadów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne ufundowane przez Burmistrza Gminy Trzebnica. Więcej informacji na stronie: www.coverfestiwal.trzebnica.pl.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo