Ruch na cmentarzach we Wrocławiu [ZDJĘCIA, BIEŻĄCA SYTUACJA]

  Ruch na cmentarzach we Wrocławiu [ZDJĘCIA, BIEŻĄCA SYTUACJA]

  AB

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Sytuacja na wrocławskich cmentarzach
  1/9
  przejdź do galerii

  Sytuacja na wrocławskich cmentarzach ©Materiały Polska Press

  Duży ruch można zaobserwować w rejonie dwóch największych cmentarzy: Grabiszyńskiego i Osobowickiego. Ten weekend to ostatnia szansa na to, by zrobić porządki przed Wszystkich Świętych. Trochę ludzi pojawiło się dzisiaj na cmentarzu przy ul. Bujwida, za to bardzo spokojnie jest na cmentarzu przy ul. Bardzkiej. Odwiedziliśmy dziś wrocławskie cmentarze, by sprawdzić, czy wrocławianie już odwiedzają groby zmarłych.
  W niedzielę mogliśmy zaobserwować zdecydowanie większy ruch w rejonie wszystkich wrocławskich cmentarzy - zobacz też: Tłumy na cmentarzach we Wrocławiu [ZDJĘCIA].

  W sobotę , 29 października, największy ruch dało się zauważyć w rejonie cmentarza Grabiszyńskiego (zobacz też:SYTUACJA NA CMENTARZU GRABISZYŃSKIM. Nieco mniej wrocławian udało się na Osobowice. Należy jednak pamiętać, że to dwa największe cmentarze we Wrocławiu.

  Zobacz też: SYTUACJA NA CMENTARZU OSOBOWICKIM

  Zdecydowanie spokojniej było na cmentarzu św. Wawrzyńca przy ul Bujwida - to właśnie na tym cmentarzu pochowani są m.in. m.in. Ludwik Hirszfeld, Andrzej Liwornia czy Wincenty Styś. Przy Bujwida znajdziemy także groby Henryka Worcella, Rafała Wojaczka czy hrabiego Wojciecha Dzieduszyckiego.

  Zobacz też: SYTUACJA NA CMENTARZU PRZY UL. BUJWIDA

  Tłumów nie było natomiast na cmentarzu przy ul. Bardzkiej. Tam raczej spokojnie. Może wynika to stąd, że do Wszystkich Świętych zostały jeszcze dwa dni (zobacz też: SYTUACJA NA CMENTARZU PRZY UL. BARDZKIEJ).

  Zobaczcie także, ile w tym roku trzeba będzie wydać na kwiaty, stroiki i znicze - czytaj też: Porównaliśmy ceny na wrocławskich cmentarzach. Stroiki, kwiaty i znicze - ile kosztują we Wrocławiu?  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama