Powtórzą wybory do Rady Osiedla na Nadodrzu

  Powtórzą wybory do Rady Osiedla na Nadodrzu

  Zdjęcie autora materiału
  Malwina Gadawa

  Gazeta Wrocławska

  Komisja Partycypacji Społecznej i Osiedli we wrocławskiej radzie miejskiej podjęła dziś decyzję o powtórzeniu wyborów do rady osiedla na Nadodrzu. Walczyli o to kandydaci Nowego Nadodrza i Zielonego Wrocławia. Twierdzą, że osoby, które przychodziły głosować były namawiane przez członków komisji wyborczej do oddania głosów na konkretnych kandydatów.
  Przypomnijmy, że na Nadodrzu w dwóch okręgach wyborczych o 21 mandatów walczyło w sumie 37 kandydatów. Ci startujący pod szyldem Nowego Nadodrza i Zielonego Wrocławia uważają, że doszło do wielu nieprawidłowości podczas wyborów. Złożyli wniosek do Miejskiej Komisji Wyborczej o unieważnienie wyborów. Pod wnioskiem podpisało się sześciu kandydatów Nowego Nadodrza i Zielonego Wrocławia. Kandydaci przekonywali, że mają sygnały, że osoby, które przychodziły głosować były namawiane przez członków komisji wyborczej do oddania głosów na konkretnych kandydatów.

  Kandydaci przekonują też, że mają sygnały, że osoby, które przychodziły głosować były namawiane przez członków komisji wyborczej do oddania głosów na konkretnych kandydatów.

  Kandydaci odwołali się do Komisji Partycypacji Społecznej i Osiedli we wrocławskiej radzie miejskiej. Ta uznała dziś, że wybory zostaną powtórzone.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zaskakująca decyzja

   obserwator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Przyznam, że zaskakujaca decyzja. Bardzo pozytywnie. Ewidentnie wcześniej chcieli ukryć sprawę. Macała i reszta komisji odważnie, brawo! Ciekawe jaka będzie zemsta PISu.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   młodzi

   DW (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   do koryta już sie pchają


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   haha

   Młodzi? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   A coś o tym wiesz, że Rada Osiedla jest korytem? Powiedz więcej o profitach starej Rady, która kurczowo trzyma się stołka i zastosowała nieuczciwe metody, żeby tylko pozostać. Chętnie się dowiemy....rozwiń całość

   A coś o tym wiesz, że Rada Osiedla jest korytem? Powiedz więcej o profitach starej Rady, która kurczowo trzyma się stołka i zastosowała nieuczciwe metody, żeby tylko pozostać. Chętnie się dowiemy. Na razie wiadomo, że "starzy" radni, próbowali nieuczciwymi metodami wejść po raz kolejny. A "młodzi" (bo chyba tylko duchem), którzy coś robią na Nadodrzu sprzeciwili się temu. No i dobrze. Teraz wybierzmy uczciwie.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   szok

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7

   Jestem w szoku. Brawo panie Macała!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama