Ważne
  Polska reprezentacja box lacrosse zbiera pieniądze na...

  Polska reprezentacja box lacrosse zbiera pieniądze na mistrzostwa Europy

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Polish Eagels na turnieju Mayor's Lax Cup 2017 w Pradze

  Polish Eagels na turnieju Mayor's Lax Cup 2017 w Pradze ©Polish Eagels

  Reprezentacja Polski w halowym lacrossie wybiera się na Mistrzostwa Europy do Finlandii. Większość pieniędzy już jest, ale wciąż potrzebne są środki na wpisowe. Za finansowe wsparcie można dostać koszulkę z podpisami zawodników, masaż, a nawet liczyć na pomoc przy przekopywaniu ogródka.
  Polish Eagels na turnieju Mayor's Lax Cup 2017 w Pradze

  Polish Eagels na turnieju Mayor's Lax Cup 2017 w Pradze ©Polish Eagels

  Reprezentacja Polski w halowej odmianie lacrossa potrzebuje 10 tysięcy złotych na opłatę wpisową na pierwsze w historii Mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane w lipcu w fińskim Turku.

  Prawie połowa kadry to zawodnicy i koordynatorzy związani z Dolnym Śląskiem. Koordynator, Tomasz Kędzia, urodził się w Jeleniej Górze, ale obecnie mieszka we Wrocławiu.

  Jeżeli drużyna uzbiera więcej niż 10 tys., to przeznaczy nadwyżkę na zakup strojów, kasków oraz na wydatki bezpośrednio związane z wyjazdem: dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie. Całkowity koszt udziału w turnieju to 120 tys. złotych. Większość tej kwoty kadrowicze pokryli już z własnej kieszeni.

  Na tych, którzy wspomogą finansowo reprezentację Polski w box lacrosse (tak nazywa się halowa odmiana tej dyscypliny), czekają upominki. Można dostać pamiątkową koszulkę reprezentacji z podpisami zawodników lub pocztówkę z Finlandii. Można także liczyć na uczestnictwo w treningu lacrosse, squasha czy tenisa. Nagrodą jest także profesjonalny masaż wykonany przez fizjoterapeutę kadry narodowej.

  Na najhojniejszych darczyńców czekają dość nietypowe nagrody. Jeżeli ktoś wpłaci 200 złotych, może zaprosić zawodników do pomocy przy przeprowadzce, pracach w ogrodzie czy innych pracach fizycznych.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   lol

   mama stiflera (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   steve Stifler moze cos dorzuci , if ju noł what i mean :) albo koledzy

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo