Obrady zespołu śledczego do wyjaśnienia przyczyn śmierci...

  Obrady zespołu śledczego do wyjaśnienia przyczyn śmierci Magdaleny Żuk

  Zdjęcie autora materiału

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Obrady zespołu śledczego do wyjaśnienia przyczyn śmierci Magdaleny Żuk

  ©Facebook

  W poniedziałek zebrał się specjalny zespół śledczy, który ma wyjaśnić przyczyny tragicznej śmierci 27 - letniej Magdaleny Żuk w jednym z egipskich kurortów. W prokuraturze w Jeleniej Górze przeanalizowane zostały zebrane do tej pory materiały i rozdzielona dalsza praca. Są już relacje prokuratora i eksperta medycyny sądowej, którzy uczestniczyli w sekcji zwłok w Egipcie.
  Obrady zespołu śledczego do wyjaśnienia przyczyn śmierci Magdaleny Żuk

  ©Facebook

  Co z tych relacji wynika? Na razie tylko to jakie obrażenia ujawniono na ciele 27-latki ze Zgorzelca. Czekamy na wyniki badań biologicznych i toksykologicznych. Po sprowadzeniu zwłok do Polski będzie kolejna sekcja - we wrocławskim Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego. Kolejny raz będą też pobrane próbki do badań toksykologicznych i biologicznych.

  Przypomnijmy, że zespół śledczy tworzą prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, policjanci z dolnośląskiej Komendy Wojewódzkiej a także policjant z CBŚP i funkcjonariusz wrocławskiej delegatury ABW.
  Zespół składa się z osób, które od początku pracowały przy tej sprawie. Dziś jego członkowie przeanalizują wszystkie zebrane dotąd dowody. Śledczy zakładają róże wersje wydarzeń. Dziś jest za wcześnie - mówią w jeleniogórskiej prokuraturze - żeby uznawać jakąś wersję za bardziej prawdopodobną od innych. Taka analiza będzie przeprowadzona później. Po zebraniu większej ilości dowodów.

  CZYTAJ TAKŻE:
  Hurgada, Egipt. - Kiedy trafiła do szpitala, była na granicy świadomości, ale jej stan był stabilny. W pewnym momencie jej serce przestało bić. Próbowaliśmy ją ratować, ale nie udało się - relacjonował dyrektor szpitala Red Sea Hospital w Hurgadzie dr Mohamed Samy Gomaa, w którym umarła 27-letnia Magdalena Żuk.

  Polska policja przesłuchała już kluczowych świadków, ale apeluje o kontakt do wszystkich którzy mogą coś wnieść Kobieta najpierw trafiła do szpitala w Port Ghalib. To tam, jak wynika z relacji personelu, miała wyskoczyć z okna. Jej obrażenia były na tyle poważne, że trzeba było ją przewieźć do innego, bardziej specjalistycznego szpitala w Hurghadzie. Magdalena Żuk po kilku godzinach zmarła na skutek odniesionych ran.


  Przypomnijmy - 27-latka wyjechała do Egiptu 25 kwietnia. Od początku działo się z nią coś dziwnego. Robiła wrażenie osoby, która nie ma kontaktu z rzeczywistością, bała się czegoś. Ale też - jak wynika z relacji biura podróży organizatora wycieczki - nie chciała dać sobie pomóc. Ostatecznie 29 kwietnia trafiła do szpitala i tu nad ranem 30 kwietnia miała - relacjonują mediom świadkowie - wyskoczyć przez okno. Po szarpaninie z pielęgniarką.

  Czytaj także

   Komentarze (106)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   tylko dewianci mogą z Magdy

   tama (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Pięknej , bardzo ambitnej dziewczyny,w tymi delikatnej. Chorą psychicznieJest coš tak ohydnego ,de normally człowiek nawet tak nie pomyšli , tylko reprezentant hi hi hieniego stada,ktôry będąc w...rozwiń całość

   Pięknej , bardzo ambitnej dziewczyny,w tymi delikatnej. Chorą psychicznieJest coš tak ohydnego ,de normally człowiek nawet tak nie pomyšli , tylko reprezentant hi hi hieniego stada,ktôry będąc w jej sytuacji pofajdałby wszystkie kąty I wył I litošć. Na miziaforum opis dobijania ku šmierci Magdy .dlaczego pederastę nazywacie chłopakiem Magdy. Tochyba kpicie. Wg jakiego prawa wymeldowano ją z pokoju ,miała opłacone dwa. Została bezdomną nie dawano jej ani jesć ani pić stąd zawał nerek. A wokôł niej sami ludzie honoru zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Patologia

   .. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 5

   Dlaczego nikt jej nie pomógł? Ani tutaj ani w Egipcie. W jakim normalnym państwie w taki sposób udziela się pomocy osobie która najprawdopodobniej była pod wpływem narkotyków? Przywiązywanie do...rozwiń całość

   Dlaczego nikt jej nie pomógł? Ani tutaj ani w Egipcie. W jakim normalnym państwie w taki sposób udziela się pomocy osobie która najprawdopodobniej była pod wpływem narkotyków? Przywiązywanie do łóżka? Obstawa arabow? W ich zadaniu bylo wykonac konkretne badania zeby dowiedziec sie co jest nie tak i zapewnic jej opiekę. O co tutaj chodzi?zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Warto posłuchać mądrego..

   skopiowane Przem (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 3

   Polski instruktor nurkowania z Egiptu opisuję sprawę tak:

   1. Byłem instruktorem nurkowania w Egipcie i co nieco wiem o Marsa Alam. W pobliżu jest miejscowość Ghalib i Port Ghalib i to są bardzo...rozwiń całość

   Polski instruktor nurkowania z Egiptu opisuję sprawę tak:

   1. Byłem instruktorem nurkowania w Egipcie i co nieco wiem o Marsa Alam. W pobliżu jest miejscowość Ghalib i Port Ghalib i to są bardzo popularne miejsce dla bogatych muzułmanów ( jak Montreux w Szwajcarii). W dobrym tonie jest mieć tak ładną nieruchomość bardzo drogą ,to miejsce gdzie przypływają łodzie należące do Szejków. Dla takich ludzi organizuje się czas i atrakcje w okolicy (najczęściej zachodnie dziewczyny) i to by było na tyle.

   Port lotniczy w marsa Alam został stworzony specjalnie dla właścicieli nieruchomości Ghalib, a turyści z biur podróży są tu tylko dodatkiem.

   2. Szejków oczywiście stać na prostytutkę ale wielokrotnie więcej płacą za młodą nieświadomą niczego turystkę z Europy odurzoną prochami. W ten proceder zmieszani są egipscy rezydenci i niektórzy pracownicy hoteli. Samotna dziewczyna dostaje prochy do napojów lub jedzenia i przez kilkanaście godzin nie wie co się z nią działo. Przyjeżdża Szejk i robi co chce z kobietą. Jak sprawa się rypnie (prochy słabo zadziałają) jak np.: w przypadku Magdaleny Żuk, to uczestnicy procederu dalej ją szprycują prochami i zmuszają do samobójstwa lub po prostu zabijają ofiarę wyrzucając ją z okna. Taka śmierć powoduje że ofiara ma wiele ran zewnętrznych przez co trudno stwierdzić czy ktoś się nad Nią wcześniej znęcał (tam wiele kobiet tak zgineło). Na Magdalenę prochy prawdopodobnie nie do końca zadziałały (była częściowo świadoma). Może dlatego że uprawiała dużo sportu i miała szybki metabolizm (jej organizm szybciej oczyszczał toksyny). Więc oprawcy się wystraszyli i już było po dziewczynie, to była tylko kwestia czasu i miejsca (musieli upozorować jej szaleństwo i samobójstwo).

   3. Uwaga: podczas rozmowy Markusa z Magdą obecny był rezydent Mahmoud Khairy, który dzwonił do jakiegoś „kapitana Khaleda” - oczywiście nic wam to nie mówi, ale to jest wielka szycha w tamtejszym rejonie. Nazywa się Khaled El Ahmar, kontroler finansowy, nadzorca kurortów: Marsa'Alam, Al Bahr i El FayrouzPlaza. Osoby, które miały z nim styczność twierdzą, że jest osobą nr.1 w Hurghadzie, opłaca urzędy, policję, szpitale i hotele. Poza tym zajmuje się też oszustwami w handlu nieruchomościami (kilkukrotne sprzedawał te same lokale wielu zachodnim klientom jednocześnie) i jak widać para się handlem kobietami (często wraz z szejkami bierze udział w ich gwałtach). W egipskich warunkach wydaje się nie możliwe, aby został pociągnięty do odpowiedzialności, ponieważ wszyscy go się boją: personel szpitala, lotniska, hoteli. Tam nikt nikogo nie sypnie zwłaszcza przed niewiernymi (czyli nami).

   4. EGIPCJANIE NIGDY TEJ SPRAWY NIE WYJAŚNIĄ, BĘDĄ MATACZYĆ, KŁAMAĆ I OPOWIADAĆ BZDURY ŻE MŁODA ZDROWA DZIEWCZYNA PO PRZYJEŻDŹIE DOSTAŁA SZAŁU I POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO (dziwne że tam najczęściej wśród turystów samobójstwo popełniają młode dziewczyny, a nie starsze osoby czy faceci- prawda?).

   5. Jedyna nadzieja w wyjaśnieniu tej sprawy po cichu jakieś służby, profesjonalne biuro detektywistyczne (nie takie jak nasze które bębnią że tam jadą), powinny tam pojechać i przekupić niektórych Egipcjan w wyciąganiu informacji i dowodów. Mogliby kupić filmy z monitoringu szpitali, lotniska, hoteli a może i filmy z gwałtów. TAM WSZYSTKO JEST INTERESEM I NA SPRZEDAŻ, PRAWDA NIE ISTNIEJE. ZARĘCZAM WAM ŻE PO CICHU MOŻNA TAM KUPIĆ NAPRAWDĘ WSZYSTKO - pisze były instruktor nurkowania z Egiptu, który pragnie pozostać anonimowy. (pisownia oryginalna)

   wRealu24.plzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wąttpliwy

   Maximus (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

   A kto to jest Markus W.?.Jego imię nie wskazuje, że to polak.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prawdziwa historia z zycia

   Nomada (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 4

   Dziewczyna kończy związek wcześniej z chłopakiem starszym o 13 latek wypowiadal się w Newsweeku i siada na młodszego chłopaka z"miasta" znają się pewnie z Graya we Wrocławiu imponuje jej jego...rozwiń całość

   Dziewczyna kończy związek wcześniej z chłopakiem starszym o 13 latek wypowiadal się w Newsweeku i siada na młodszego chłopaka z"miasta" znają się pewnie z Graya we Wrocławiu imponuje jej jego uroda znajomości trochę się zakochuje.Chodzi na imprezki do Graya świat dużej kasy pięknych lasek,panów w garniturach i dobrych furach ciągnie jak magnes. Wie że z paznokci i wizażu nie zarobi Bóg wie ile a koleżanki z disco opowiadają jedna za drugą jak to pojechały do Egiptu bądź Dubaju potowarzyszyly starszym panom no tym młodszym coś tam "dały" bo ładni i nie ma obrzydzenia i kasa jest i to jaka. Żadna nie powie że walili w nią jak w bęben bez ograniczeń wszyscy nawet robiąc siku i klocka bo przecież wstyd. No ale torba Prady i buty z kiecka wypasione są. Więc i ona myśli że poprobuje i ja chłopak z " miasta" przypadkiem ma takich znajomych którzy coś wiedzą w temacie i może by coś załatwił ale mówi że no co ty nie choć wie że tak.Mami ja wizja miłości ślubu i takich tam powoli wkręcając temat -wiesz że umiesz tańczyć na rurze jesteś ładna zarobisz w dwa tygodnie niezłą kasę jako tancerka nie pekaj nic ci nie zrobią nawet pojadę z tobą oki myszko.Choc wie że nie .Laska pożycza kasę kupuje bilecik młody zgrywa akcję z nieważnym paszportem i chęcią odsprzedaży biletu no i pożegnanie na lotnisku czule ona szepce kocham cię wrócę zaraz z nikim nic nie zrobię będziemy potem zawsze razem .Na miejscu wiadomo już grunt przygotowany przez chłopaka z miasta witają ja jest wszystko oki w barze tłumacza o pracy w międzyczasie serwują drina z e srodkami potem drugiego cały czas uspokajają że wszystko oki że znają temat .Laska idzie spać no i się zaczyna ostra jazda w kilku film zdjęcia potem następny drin turne po hotelach gdzie sobie wszyscy używają w mózgu zostają obrazy które obrzydzają i odbierając chęć życia mówią w co ja się wpakowałam.Potem chwila zejścia narkotyku chwila oddechu na korytarzu w szlafroku i w luzku nich sobie odpocznie bo wykituje no i rezydent skanuje głowę tym co się stało pokazuje film zdjęcia i mówi mamy cię bądź grzeczna to może wrócisz ale wstyd i upokorzenie jest silniejsze od tej pory walczy ktoś to widzi więc rezydent peka zaczyna kleić kit o wariatce do około bo on tylko rozumie polski jej mówi że już leci do Dubaju do burdelu za kare i brak posłuszeństwa zabiera na lotnisko więc ta się broni i wariuje przecież nie poleci tam bo nie wróci.Pod lotniskiem rezydent straszy dziewczę że jak się wyrzyga to ja zniszczy no a chłopakowi mówi że no co ty nie chce tańczyć i zwariowała coś jej odbiło nawet do samolotu nie wsiadla masz pogadaj z nią .Ten wiedząc czym mogło się to skończyć pyta się myszko ufasz mi ufasz bo przecież on mówił tylko o tańcu i towarzystwie a wyszło jak wyszło ona się zastanawia czy ten co go kocha mógł jej to zrobić ale chyba nie więc z ociąganiem mówi że tak. Ten już ma alibi i jest gitara.Rezydent na koniec mówi że jedzie do ambasady dla ściemy a lokalny bos i klienci już pytają kiedy zabawa bo było zarąbiście z tą laska.Laska tymczasem walczy jak jest trzeźwa rysuje gębę rezydentowi ten ja szprycuje ta się stawia więc trzeba sukę zmiękczyć trochę pobili i dalej do wożenia i zabawy ale ona się stawia bo wie jak działa narkotyk i już zabawa nie wychodzi więc rezydent mówi że czas się wycofać bo będzie dym a termin wycieczki się kończy więc wiezie ją do szpitala że niby pomoże choć cały czas z nadzieją że jeszcze coś wyjdzie .W szpitalu laska widzi że jest osaczona bo wyszła na korytarz a tu oni no i załamka próbuje uciekać nie udaje się więc zaczynają ja trochę obijać bo nerwy poscily no żeby ukryć efekty pobicia i poszerzyć rozmiar obrażeń wariatka skacze" przez okno ci ją zbierają lekarze przełamują strach przed lokalnym Bosem mówią że jest lipa i ona umrze jak nie dostanie pomocy a oni tego tu nie przykryja więc zmiana krwi żeby na szybko usunąć narkotyki i kita do Hurgardy kolega chłopaka z miasta leci żeby nie było że ten się nie interesuje już wie że nie wyszlo a w hurgardzie to agonia zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   prawdopodobny przebieg wydarzeń w Egipcie Magdaleny

   obiektywny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Przegieg wydarzeń z Magdaleną aż do jej smierci przedstawiony Przez Nomada jest bardzo prawdopodobny chociaż w ogóle nie podobny do dotychczasowych ustaleń z prowadzonego sledztwa przez Prokuraturę...rozwiń całość

   Przegieg wydarzeń z Magdaleną aż do jej smierci przedstawiony Przez Nomada jest bardzo prawdopodobny chociaż w ogóle nie podobny do dotychczasowych ustaleń z prowadzonego sledztwa przez Prokuraturę w naszym kraju, a to co dociera do nas ze śledztwa w Egipcie to w ogóle nawet nie nadaje się dokomentowania (to jest totalne szambo).zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   y88y78

   jhjhj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   dzieki markus za wyjasnienie leminngom jak sie swietnie bawisz, jade cie zabic, hahahaha

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do prawdziwej historii z zycia pytanie

   AN (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Skad ty to wiesz Nomada?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prawdziwa historia z zycia

   Nomada (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 3

   Dziewczyna kończy związek wcześniej z chłopakiem starszym o 13 latek wypowiadal się w Newsweeku i siada na młodszego chłopaka z"miasta" znają się pewnie z Graya we Wrocławiu imponuje jej jego...rozwiń całość

   Dziewczyna kończy związek wcześniej z chłopakiem starszym o 13 latek wypowiadal się w Newsweeku i siada na młodszego chłopaka z"miasta" znają się pewnie z Graya we Wrocławiu imponuje jej jego uroda znajomości trochę się zakochuje.Chodzi na imprezki do Graya świat dużej kasy pięknych lasek,panów w garniturach i dobrych furach ciągnie jak magnes. Wie że z paznokci i wizażu nie zarobi Bóg wie ile a koleżanki z disco opowiadają jedna za drugą jak to pojechały do Egiptu bądź Dubaju potowarzyszyly starszym panom no tym młodszym coś tam "dały" bo ładni i nie ma obrzydzenia i kasa jest i to jaka. Żadna nie powie że walili w nią jak w bęben bez ograniczeń wszyscy nawet robiąc siku i klocka bo przecież wstyd. No ale torba Prady i buty z kiecka wypasione są. Więc i ona myśli że poprobuje i ja chłopak z " miasta" przypadkiem ma takich znajomych którzy coś wiedzą w temacie i może by coś załatwił ale mówi że no co ty nie choć wie że tak.Mami ja wizja miłości ślubu i takich tam powoli wkręcając temat -wiesz że umiesz tańczyć na rurze jesteś ładna zarobisz w dwa tygodnie niezłą kasę jako tancerka nie pekaj nic ci nie zrobią nawet pojadę z tobą oki myszko.Choc wie że nie .Laska pożycza kasę kupuje bilecik młody zgrywa akcję z nieważnym paszportem i chęcią odsprzedaży biletu no i pożegnanie na lotnisku czule ona szepce kocham cię wrócę zaraz z nikim nic nie zrobię będziemy potem zawsze razem .Na miejscu wiadomo już grunt przygotowany przez chłopaka z miasta witają ja jest wszystko oki w barze tłumacza o pracy w międzyczasie serwują drina z e srodkami potem drugiego cały czas uspokajają że wszystko oki że znają temat .Laska idzie spać no i się zaczyna ostra jazda w kilku film zdjęcia potem następny drin turne po hotelach gdzie sobie wszyscy używają w mózgu zostają obrazy które obrzydzają i odbierając chęć życia mówią w co ja się wpakowałam.Potem chwila zejścia narkotyku chwila oddechu na korytarzu w szlafroku i w luzku nich sobie odpocznie bo wykituje no i rezydent skanuje głowę tym co się stało pokazuje film zdjęcia i mówi mamy cię bądź grzeczna to może wrócisz ale wstyd i upokorzenie jest silniejsze od tej pory walczy ktoś to widzi więc rezydent peka zaczyna kleić kit o wariatce do około bo on tylko rozumie polski jej mówi że już leci do Dubaju do burdelu za kare i brak posłuszeństwa zabiera na lotnisko więc ta się broni i wariuje przecież nie poleci tam bo nie wróci.Pod lotniskiem rezydent straszy dziewczę że jak się wyrzyga to ja zniszczy no a chłopakowi mówi że no co ty nie chce tańczyć i zwariowała coś jej odbiło nawet do samolotu nie wsiadla masz pogadaj z nią .Ten wiedząc czym mogło się to skończyć pyta się myszko ufasz mi ufasz bo przecież on mówił tylko o tańcu i towarzystwie a wyszło jak wyszło ona się zastanawia czy ten co go kocha mógł jej to zrobić ale chyba nie więc z ociąganiem mówi że tak. Ten już ma alibi i jest gitara.Rezydent na koniec mówi że jedzie do ambasady dla ściemy a lokalny bos i klienci już pytają kiedy zabawa bo było zarąbiście z tą laska.Laska tymczasem walczy jak jest trzeźwa rysuje gębę rezydentowi ten ja szprycuje ta się stawia więc trzeba sukę zmiękczyć trochę pobili i dalej do wożenia i zabawy ale ona się stawia bo wie jak działa narkotyk i już zabawa nie wychodzi więc rezydent mówi że czas się wycofać bo będzie dym a termin wycieczki się kończy więc wiezie ją do szpitala że niby pomoże choć cały czas z nadzieją że jeszcze coś wyjdzie .W szpitalu laska widzi że jest osaczona bo wyszła na korytarz a tu oni no i załamka próbuje uciekać nie udaje się więc zaczynają ja trochę obijać bo nerwy poscily no żeby ukryć efekty pobicia i poszerzyć rozmiar obrażeń wariatka skacze" przez okno ci ją zbierają lekarze przełamują strach przed lokalnym Bosem mówią że jest lipa i ona umrze jak nie dostanie pomocy a oni tego tu nie przykryja więc zmiana krwi żeby na szybko usunąć narkotyki i kita do Hurgardy kolega chłopaka z miasta leci żeby nie było że ten się nie interesuje już wie że nie wyszlo a w hurgardzie to agonia zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Taa nie została zgwałcona

   Adam (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   Chyba nie została zgwałcona raz..a wiele razy taki był kontekst zdania.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   trochę logiki i wszystko będzie jasne....

   logik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 6

   Sprzedawanie rzeczy na necie przed "wycieczką" do Egiptu......
   Pożyczanie kasy od mamusi przed "wycieczką" do Egiptu...
   Markus za to z grubej rury, że planowali ...ślub na Florydzie! Ciekawe czy...rozwiń całość

   Sprzedawanie rzeczy na necie przed "wycieczką" do Egiptu......
   Pożyczanie kasy od mamusi przed "wycieczką" do Egiptu...
   Markus za to z grubej rury, że planowali ...ślub na Florydzie! Ciekawe czy na 200 czy może na 1000 osób i czy Markus zamierza mieć ważny paszport, hehe!

   Poczytajcie wykop. Jest gościu, który podaje dokładnie co było w planach i za jaką kasę. Co do rozmów przez komórkę, to są one JESZCZE "no public".
   Jeśli w sprawę nie ma wkręconego "mocnego towarzystwa" (służby, politycy) to poznamy prawdę.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   M ..Mohamed

   lok (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ciekawa jestem, kiedy Markus używał po raz ostatni paszportu?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Masakra z Wami ludzie!

   Soyana (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 22

   Co Wy za brednie w tych komentarzach wypisujecie!
   Czy tak trudno przyjąć do świadomości že dziewczyna mogła sfiksować. Jest tyle argumentów i dowodów wskazujących na załamanie jak np słynna...rozwiń całość

   Co Wy za brednie w tych komentarzach wypisujecie!
   Czy tak trudno przyjąć do świadomości že dziewczyna mogła sfiksować. Jest tyle argumentów i dowodów wskazujących na załamanie jak np słynna rozmowa telefoniczna gdzie wyglada to na zwykły bełkot i chaotyczne ruszanie rękoma a wy doszukujecie się w tym jakiś znaków i sygnałów! Jak tak bardzo chciała uciec to do cholery jasnej czemu chciała zrobić to tylko oknami! Jak biegnie korytarzem szpitalnym to przewraca się umyślnie,przed pokojem hotelowym położyła się sama demonstracyjnie,na parkingu chodzi sobie i normalnie gada przez tel itd. Wiecie czemu nie dzwoniła ze swojego tel bo miala taką schizę ze twierdzila ze ma go na podsluchu i go sama wyłączyla! Co Wy z tymi swoimi dziwacznymi teoriami zrobicie jak sekcja zwłok wykaže że nie było tam žadnego gwałtu i naćpania no co wy wymyślicie?! Ach wiem že zamiatają pod dywan! Boże! Prędzej czy później tak by się to skończyło bo miała zwaloną psychę.Śmiech na sali bo gdyby wydarzyło się to w Polsce to większość z Was pisalaby o zaburzeniach bo tak niestety to wyglada ale że historia miała miejsce w Egipcie to zamiast myśleć to biegniecie jednym torem gdzie są tylko zbiry araby czychajacy na "dziewicze" Polki. Ludzie kobiety same do nich jeźdżą,same im do łóżek włażą a tu uwzieli się niby na jedną Magdę i jako jej sutenerzy wozili ją po szpitalach bo narkotyk który jej rzekomo dorzucili sprół jej głowę no litości! Za dužo kryminałów oglądacie i tworzycie herezje.Dobił mnie kometarz o przetoczeniu krwi že obca krew ją zabiła! Z Waszych komentarzy wynika ze tej Magdzie normalnie tam wszystko zrobili zapewne cialo które transportują bedzie pozbawione niektorych narządów a na piersi wypalony napis Allahu Akbar! No opanujcie się! Złe rzeczy się dzieją ale nie w każdym przypadku!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   no co TY Soyana ?

   lok (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Bez znaczenia, w Polsce, Egipcie, Rosji czy w Niemczech...wszędzie wyglądałoby to tak samo dramatycznie . Jesteś kimś okrutnym. To nie były schizy!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   WŁĄCZ MYŚLENIE!!

   po cichu. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 6

   Jak by Cię zgwalcila banda ciapatych to ciekawe czy mogłabyś składanie dodatkowo mając świadomość że są tuż obok Ciebie.. WŁĄCZ MYŚLENIE!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Egipt? samotnie?

   zdziwiony (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 8

   w obecnych czasach atrakcyjna młoda blondynka jedzie sobie sama do Egiptu?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama