Nowy cykl spotkań w Capitolu

  Nowy cykl spotkań w Capitolu

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Nowy cykl spotkań w Capitolu

  ©Fot. Tomasz Hołod

  Nowy cykl spotkań z aktorami Capitolu to "Pioscenki". Poprowadzą go aktorzy kabaretowi: Ścibor Szpak i Czesław Jakubiec.
  Nowy cykl spotkań w Capitolu

  ©Fot. Tomasz Hołod

  Wrocławski Teatr Muzyczny Capitol organizuje nowy cykl spotkań z aktorami. Pierwsza odsłona odbyła się wczoraj na Scenie Ciśnień. Cykl prowadzą znani artyści kabaretowi: Ścibor Szpak i Czesław Jakubiec. W roli gościa wystąpił wczoraj dyrektor Capitolu, Konrad Imiela.

  - Będzie zabawnie, lirycznie i absurdalnie, mamy nadzieję, że wokalne eksperymenty, jakim gospodarze poddawać będą gości, przypadną naszym widzom do gustu. "Pioscenki" to spektakl traktujący na równi piosenkę i jej zapowiedź, wprowadzenie w lekko absurdalny świat z pogranicza poezji, teatru, kabaretu i opery. Świat tworzony głównie przez teksty Ścibora Szpaka (choć gospodarze sięgać będą również po twórczość innych autorów) oraz niezwykłą komediowo-operową wrażliwość Czesława Jakubca. To oni będą gospodarzami wydarzenia, podczas którego w kolejnych odsłonach występować będą również zaproszeni goście – aktorzy Teatru Muzycznego Capitol - zachęcają organizatorzy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama