Lodowisko przy Brücknera już otwarte. Sprawdź ceny

  Lodowisko przy Brücknera już otwarte. Sprawdź ceny

  RB

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  zdj. ilustracyjne

  zdj. ilustracyjne ©Jaroslaw Jakubczak / Polskapresse

  Od dzisiaj można się ślizgać na lodowisku w Zespole Szkół nr 14 przy alei Brücknera 10. To trzecie lodowisko otwarte w tym sezonie we Wrocławiu.
  zdj. ilustracyjne

  zdj. ilustracyjne ©Jaroslaw Jakubczak / Polskapresse

  Obiekt jest oświetlony oraz zadaszony, co pozwala korzystać z niego przy opadach atmosferycznych. Może ślizgać się na nim jednocześnie 40 osób.

  Lodowisko jest dostępne dla wszystkich mieszkańców w poniedziałek i środę w godzinach od 16 do 16.50 oraz od 19 do 20.50, we wtorek oraz czwartek w godz. od 17.10 do 20.50 oraz w sobotę i niedzielę w godz. od 9 do 19.50.

  Bilet normalny kosztuje 10 złotych za 50 minut, ulgowy 7 złotych za 50 minut (uczniowie do lat 19, studenci, renciści, emeryci), szkolny 3 zł (uczniowie wrocławskich szkół) za 30 minut.

  Dzieci do lat 7 mogą korzystać z lodowej tafli tylko pod opieką rodziców lub opiekunów. Na miejscu działa wypożyczalnia łyżew i kasków. Do dyspozycji jest 120 par łyżew oraz 50 kasków.

  Od 29 października działają już dwa kryte lodowiska zarządzane przez Spartan przy ulicy Spiskiej 1 oraz Wejherowskiej 34. W ostatnim tygodniu listopada albo w pierwszym grudnia będzie można się ślizgać na czwartym lodowisku przy Hali Stulecia. W tym przypadku wszystko zależy jednak od warunków pogodowych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama