Jutro dzień otwarty na Uniwersytecie Ekonomicznym we...

  Jutro dzień otwarty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Jutro dzień otwarty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

  ©Weronika Skupin

  Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami na uczelni na dzień otwarty. Początek jutro o godz. 10. w Centrum Kształcenia Ustawicznego znajdującego się na terenie kampusu przy ul. Kamiennej 43-59.
  Jutro dzień otwarty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

  ©Weronika Skupin

  Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest jednodniowym wydarzeniem skierowanym do tegorocznych maturzystów.

  - To znakomita okazja do poznania niezbędnych wymagań do pomyślnego przejścia rekrutacji oraz spotkania z władzami uczelni. Młodym ludziom w przygotowaniach do matury z pewnością pomogą specjalnie przygotowane w tym dniu szkolenia, a ciekawość dotyczącą przyszłości zaspokoją prelekcje z absolwentami - zachęca Jolanta Nowacka, rzecznik prasowy UE we Wrocławiu.


  Nowacka informuje, że dlla wszystkich uczestników wydarzenia uczelnia przygotowała wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, a w miejscu spotkań studentów na terenie Domu Studenckiego „Przegubowiec” część rozrywkową i poczęstunek.

  Na UE Wrocław działają cztery wydziały: Nauk Ekonomicznych, Inżynieryjno-Ekonomicznym, Zarządzania, Informatyki i Finansów
  oraz Ekonomii, Zarządzania i Turystyki. Studenci mają do wyboru 10 kierunków i około stu specjalności.

  Drzwi uczelni otworzą się w piątek, 31 marca, o godzinie 10 w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego UE przy ul. Kamiennej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama