Jak nauczyć się na egzamin gimnazjalny w jeden dzień [TRZY...

  Jak nauczyć się na egzamin gimnazjalny w jeden dzień [TRZY LATA NAUKI NA EGZAMIN W JEDEN DZIEŃ]

  PB

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Jak nauczyć się na EGZAMIN GIMNAZJALNY w jeden dzień? Czy da się to zrobić? W środę (19.04.2017) rozpoczyna się EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017. Egzamin sprawdzi wiedzę, jaką zdobyli uczniowie podczas trzech lat nauki. Czy da się nadrobić zaległości na dzień przed egzaminem? Co zrobić, jeśli przez trzy lata odpuszczało się naukę? TRZY LATA NAUKI NA EGZAMIN W JEDEN DZIEŃ.
  Jak nauczyć się na egzamin gimnazjalny w jeden dzień [TRZY LATA NAUKI NA EGZAMIN W JEDEN DZIEŃ]
  1/4
  przejdź do galerii

  Jak nauczyć się na egzamin gimnazjalny w jeden dzień [TRZY LATA NAUKI NA EGZAMIN W JEDEN DZIEŃ] ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

  Jak nauczyć się na egzamin gimnazjalny 2017 w jeden dzień [TRZY LATA NAUKI NA EGZAMIN W JEDEN DZIEŃ]  Jak nauczyć się na EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017 jeden dzień? To pytanie zadaje sobie wielu uczniów, którzy już w środę (19.04.2017) przystąpią do pierwszego egzaminu. W trakcie trzech dni uczniowie napiszą testy z wiedzy humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej oraz z języka obcego nowożytnego.‎ Co jednak zrobić, gdy egzamin już za chwilę, a my czujemy, że nic nie potrafimy?


  JAK NAUCZYĆ SIĘ NA EGZAMIN GIMNAZJALNY W JEDEN DZIEŃ?  Czy da się nauczyć na egzamin w jeden dzień? To pytanie zadaje sobie wielu gimnazjalistów, którzy od kilku dni dyskutują na portalach społecznościowych o egzaminie gimnazjalnym.  Odpowiedź niestety może uczniów zasmucić : nie da się. Żeby dobrze zdać egzamin należy regularnie się do niego przygotowywać, o czym piszą niektórzy z uczniów.
  WAŻNE! PRZECZYTAJ: Test humanistyczny EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017 [CO BĘDZIE NA EGZAMINIE GIMNAZJALNYM]

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017. GDZIE ZNALEŹĆ ARKUSZE CKE, PYTANIA I ODPOWIEDZI?  Wszystkie arkusze CKE, pytania i odpowiedzi będziemy publikować na naszej stronie internetowej GazetaWroclawska.pl. Będziecie mogli śledzić egzamin gimnazjalny na żywo. Opublikujemy przykładowe zadania, które pojawią się na poszczególnych testach oraz arkusze CKE, jak tylko będą dostępne.

  ZOBACZ TUTAJ: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. WSZYSTKIE ARKUSZE CKE, ZADANIA, ODPOWIEDZI. CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA - HISTORIA, WOS, JĘZYK POLSKI

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   egzamin2017gimnazjalny@gmail.com

   egzamin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
   A.R.K.U.S.Z.E.e.g.z.a.m.i.n.u.2.0.0.1.7.j.u.ż.D.O.S.T.Ę.P.N.E
   Radzę się porządnie przygotować, trudne zestawy!!
   @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama