Od godziny 17:30 do 20:30 uruchomione zostaną dwie linie tramwajowe, które zabiorą wszystkich chętnych. Będą one kursować co 20 minut na następujących trasach:
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria DominikańskaT2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym) (Linia w celu dowozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 17:40 do 20:20)
Po koncercie oprócz tramwaju zostanie uruchomiona dodatkowa linia autobusowa. Komunikacja będzie kursować od godziny 23:10.
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:15.T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 35 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:10 (odjazdy z Leśnicy).S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 23:15.
Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) również w liniach specjalnych T1, T2 i S2 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?