Dziś dzień walki z depresją. Zobacz, gdzie znajdziesz pomoc

  Dziś dzień walki z depresją. Zobacz, gdzie znajdziesz pomoc

  ATA

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  23 lutego to dzień walki z depresją, która uchodzi za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych na świecie. Z tej okazji specjaliści we Wrocławiu oferują bezpłatne konsultacje psychiatryczne i psychologiczne.
  Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego przy ul. Gajowickiej 164/1 organizuje tydzień bezpłatnych konsultacji. Zaprasza na nie zarówno dorosłych, jak i dzieci.

  Organizatorzy apelują, aby nie wahać się i skorzystać z pomocy specjalistów, jeśli dostrzegamy niepokojące objawy u siebie, czy bliskich nam osób. Aby wziąć udział w konsultacjach trzeba się wcześniej zarejestrować pod numerem tel. 71 361 04 77.

  Tymczasem Centrum Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej we Wrocławiu organizuje w sobotę 27 lutego bezpłatne konsultacje psychologiczne i psychiatryczne. Będą one prowadzone w siedzibie Centrum, przy ul. Sudeckiej 145B, w godzinach od 10 do 12.30.

  W trakcie wydarzenia o godzinie 13 zostanie także wygłoszona prelekcja, której motywem przewodnim będzie depresja. Aby uczestniczyć w konsultacjach trzeba się wcześniej zapisać: telefonicznie pod numerem 602 458 502 albo mailowo na adres kontakt@cppb.pl.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama