Ważne
  Dziennikarz Radia Wrocław w śpiączce po wypadku. Obudźmy go...

  Dziennikarz Radia Wrocław w śpiączce po wypadku. Obudźmy go razem

  Zdjęcie autora materiału

  Weronika Skupin

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dziennikarz Radia Wrocław w śpiączce po wypadku. Obudźmy go razem
  Udar pnia mózgu zabrzmiał jak wyrok. Michał Wyszowski, nasz Kolega – dziennikarz Radia Wrocław, zapadł w śpiączkę. Jego głos informował o najświeższych wydarzeniach z Wrocławia i Dolnego Śląska. Nagle zamilkł. Teraz potrzebne są środki na badania i pobyt w zakładzie opiekuńczym, by przerwać tę nieznośną ciszę. Pomóc może każdy.
  Dziennikarz Radia Wrocław w śpiączce po wypadku. Obudźmy go razem
  Jego głos informujący o najważniejszych wydarzeniach z regionu, pamiętają słuchacze i koledzy z Radia Wrocław. Michał Wyszowski potrafi znaleźć się w każdej sytuacji, a dodatkowo nigdy nie traci przy tym rezonu i humoru. I tak, gdy cały Dolny Śląsk oczekiwał z niecierpliwością na odkopanie Złotego Pociągu z Wałbrzycha, on informował, że poszukiwania wkroczyły w "decydującą fazę kontemplacji".

  Redakcyjny kolega Michała, Marek Zoellner, wspomina determinację z jaką "Misiek" dostał się do Kanady, by zdobyć największą i unikatową kolekcję zdjęć z Zamku Książ. Opisuje jego etos pracy – ma być porządnie. Zawsze. – Cisza bez hałasu nie ma kompletnie żadnego sensu. Żeby była ciszą, ktoś ją musi przerwać. Ostatnie miesiące kłują w uszy. Ale nie są wcale ciche. Bo chociaż tak smutno, to wszyscy ciągle piszą i mówią o Miśku – pisze Marek Zoellner.

  Choroba przychodzi nagle, zawsze niespodziewanie i niesprawiedliwie. Gdy we wrześniu ubiegłego roku Michał Wyszowski doznał udaru pnia mózgu, nikt nie mógł uwierzyć. Wszędzie było go pełno, nagle nie ma nigdzie. Teraz codzienność Michała to szpital... Zapadł w śpiączkę, a rodzina i przyjaciele proszą o pomoc.

  Jako koledzy dziennikarze nie pozostajemy obojętni. Chcemy pomóc Michałowi się obudzić. Niejeden reportaż czeka i niejeden materiał pozostaje do nagrania. Wierzymy, że dzięki dobremu sercu wrocławian Michał szybko wróci do pracy i sam – ze sobie znanym humorem, podziękuje za tę pomoc.

  By Michał stanął na nogi, potrzebne są pieniądze. Darowizny można wpłacać na konto: 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943
  TYTUŁEM: Michał Wyszowski. Istnieje możliwość odpisania jednego procenta podatku dla Michała: KRS 0000183283, cel szczegółowy: Michał Wyszowski.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dziękuję dziennikarzom

   Adam (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Pomóżmy każdemu dziennikarzowi bo piszą o oszustwach jak Dominika G. notariusza co niszczyła starszych i chorych. Tfu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo