Donald Tusk przyjedzie do Wrocławia na zakończenie...

  Donald Tusk przyjedzie do Wrocławia na zakończenie Europejskiej Stolicy Kultury

  Zdjęcie autora materiału

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Donald Tusk

  Donald Tusk ©Geert Vanden Wijngaert

  Donald Tusk – przewodniczący Rady Europejskiej – przyjedzie w sobotę do Wrocławia na uroczystość zamknięcia Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Tusk pojawi się w Hali Ludowej na widowisku „Niebo”.
  Donald Tusk

  Donald Tusk ©Geert Vanden Wijngaert

  Ten spektakl – zapowiadany jako multiwidowisko z dziesiątkami artystów i muzyków, orkiestrą – ma być ceremonią zamknięcia ESK. Ma to być jedno z wielu wydarzeń przygotowanych na sobotę i niedzielę z okazji zakończenia roku Europejskiej Stolicy Kultury. W całym mieście zaplanowano prawie 100 kulturalnych wydarzeń. Widzowie będą mogli wziąć udział w plenerowych spektaklach, koncertach, performansach oraz wystawach.

  Imprezy na zakończenie ESK - zobacz szczegóły

  Czytaj także

   Komentarze (46)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   w sklepach brakuje jaj

   haha (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   To dla tego w sklepach zabrakło jaj z chowu klatkowego

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przyjazd Tuska

   prostaczek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   ..tuskowi kazali wracać do kraju i organizować zamieszki..na pomoc i to zbrojną mają mu przyjść banderowcy...NATYCHMIASTOWA SUPER KONTROLA I BLOKADA GRANIC WSCHODNICH W SZCZEGÓLNOŚCI OD STRONY...rozwiń całość

   ..tuskowi kazali wracać do kraju i organizować zamieszki..na pomoc i to zbrojną mają mu przyjść banderowcy...NATYCHMIASTOWA SUPER KONTROLA I BLOKADA GRANIC WSCHODNICH W SZCZEGÓLNOŚCI OD STRONY UKRAINY..zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przyjazd Tuska

   prostaczek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ..tuskowi kazali wracać do kraju i organizować zamieszki..na pomoc i to zbrojną mają mu przyjść banderowcy...NATYCHMIASTOWA SUPER KONTROLA I BLOKADA GRANIC WSCHODNICH W SZCZEGÓLNOŚCI OD STRONY...rozwiń całość

   ..tuskowi kazali wracać do kraju i organizować zamieszki..na pomoc i to zbrojną mają mu przyjść banderowcy...NATYCHMIASTOWA SUPER KONTROLA I BLOKADA GRANIC WSCHODNICH W SZCZEGÓLNOŚCI OD STRONY UKRAINY..zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Bienvenue

   Julia M. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

   Cieszę się. My Wrocławianie nigdy nie byliśmy bastionem komuny ani Pis. Obserwujemy stronę Pana Premiera i transmisje z PE. Konferencje prasowe. Niestety, także rozpaczliwie wpisy Polaków. Nierząd...rozwiń całość

   Cieszę się. My Wrocławianie nigdy nie byliśmy bastionem komuny ani Pis. Obserwujemy stronę Pana Premiera i transmisje z PE. Konferencje prasowe. Niestety, także rozpaczliwie wpisy Polaków. Nierząd Pis, niekompetencja i bałagan zaczynają być odczuwalne a złotówka leci na łeb na szyję. Wyborcy Pis nie wiedzą, że to nie jest jego koniec w Brukseli. To normalne, że przewodniczący przyjeżdża na zakończenie ESK. Nienormalne, że nie pojawia się pełniąca obowiązki premiera.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dupa

   Dupa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Pis i komuny? A kim niby jest ta ruda... breslau ba pierwszym miejscu niemiecki interesy

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tusk już wie, że to jego koniec w Brukseli

   ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

   I już zaczyna kampanię wyborczą.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   I na ch..j na tu potrzebny

   cv (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 4

   Ten sprzedawczyk, ta pacynka Merkelowej i Junckera?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie chcemy Tuska we Wrocławiu!

   My Wrocławianie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 8

   My Wrocławianie nie chcemy aby Tusk symbol ośmiorniczek i obecnego ataku instytucji UE na Polskę przyjeżdżał do naszego miasta. Tusk nie będzie tu ani mile widziany ani pożądany. mam nadzieje, że...rozwiń całość

   My Wrocławianie nie chcemy aby Tusk symbol ośmiorniczek i obecnego ataku instytucji UE na Polskę przyjeżdżał do naszego miasta. Tusk nie będzie tu ani mile widziany ani pożądany. mam nadzieje, że uszanuje wolę ludzi którzy tutaj mieszkają j nie życzą sobie tu jego obecności zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   odp

   Wrocławiak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

   Mów gościu za siebie, a nie za wszystkich mieszkańców. Wolę Pana Tuska niż tego kurdupla dyktatora Kaczyńskiego z całą PISowską chołotą

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jak by on

   Mieszkaniec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 4

   Jak by on rzadzil mieli bysmy kilka tysiecy arabow w polsce w tym kilku obcinaczy glow


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polska piszemy z dużej litery.

   gzk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   j/w

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Fałszywy rudzielec

   von Tusek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 10

   Na co nam ten oszust, sprzedawczyk , przydupas Merkelowej ? Jego mina świadczy jaki to cwaniak.
   Niech się odp... od Wrocławia.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jesteś jedyny w swoim rodzaju.

   Wujek Ciętej Riposty (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

   Jeśli nie chcesz spotkać idioty, to nie patrz w lustro!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kto go zaprosił ?

   Someone (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 4

   Coś czuje że kaczystowskie bojówki będą usiłowały dokonać zatrzymania obywatelskiego. hehe


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Musisz wreszcie zrozumieć

   emeryt nie komuch (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 6

   że nie wszyscy są takimi pisiorami jak ty.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama