Cykl spotkań w Firleju [PROGRAM]

  Cykl spotkań w Firleju [PROGRAM]

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Cykl spotkań w Firleju [PROGRAM]
  Firlej otwiera drzwi na pomysłu mieszkańców. Przed nimi cykl spotkań na temat kultury.
  Cykl spotkań w Firleju [PROGRAM]
  Pracownicy Ośrodka Działań Artystycznych Firlej zapraszają do współpracy przy projekcie tworzenia lokalnej oferty kulturalnej. W ramach projektu, chcą dowiedzieć się, jakie kulturalne potrzeby mają pobliscy mieszkańcy oraz zorganizują konkurs.

  - Udział w programie „Dom Kultury +” to kolejny krok Firleja do działania na rzecz lokalnej społeczności. W przeszłości proponowaliśmy zajęcia dla seniorów i dla najmłodszych, teraz chcemy tworzyć głębsze więzi z mieszkańcami dzielnicy Grabiszyn- Grabiszynek – tłumaczy dyrektor ODA Firlej, Robert Chmielewski.
  – Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na kulturalna imprezę w swojej najbliższej okolicy. Nikt nie musi się martwić, że jest debiutantem w tej dziedzinie, ponieważ na każdym etapie działania może liczyć na pomoc naszego zespołu.

  Pierwsze spotkanie organizacyjno-warsztatowe zaplanowano na najbliższy wtorek, na o godz. 18:00 w Firleju. Kolejne odbywać się będą co tydzień.

  - Na spotkaniach omawiane zostaną m.in. lokalne problemy z kulturą oraz pomysły na działania zmierzające do ich usunięcia - dodaje Chmielewski.

  Terminy spotkań:

  21.03, 18:00

  28.03, 18:00

  4.04, 18:00

  11.04, 18.00

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama