Bezpłatne warsztaty na Wyspie Słodowej

  Bezpłatne warsztaty na Wyspie Słodowej

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Bezpłatne warsztaty na Wyspie Słodowej

  ©Materiały prasowe

  Warsztaty muzyczne i rękodzieła, koncerty, dyskusyjny klub filmowy, strzelnica ASG, strefa podróżnika, klubowe granie i foodtrucki. 26 maja na Wyspie Słodowej będzie można poczuć klimat festiwalu SLOT Art. Wstęp jest bezpłatny.
  Bezpłatne warsztaty na Wyspie Słodowej

  ©Materiały prasowe

  SLOT na Wyspie został podzielony na trzy części. Od 15. do 19. będzie działało kilka stref: warsztatowa, myśli, podróżnika, sceny klubowej, handmade oraz Fundacji Pomocy Zwierzętom Matuzalki. Następnie od 19. do 21.30 swoje koncerty zagrają toruński zespół Ox grający new industrial emo core oraz ukraiński rockowy band One Light Inside, który występował w ostatniej edycji programu X-Factor. Dzień zakończy się ogniowym spektaklem teatralnym „Walka aniołów z diabłami” w wykonaniu bydgoskiego Teatru Pantomimy DAR.


  – Stali bywalcy SLOT-u wiedzą, że klimat festiwalu tworzą ludzie o interesujących pasjach i różnej wrażliwości artystycznej. Łączy ich zaangażowanie społeczne i chęć robienia w życiu rzeczy ważnych i ciekawych. SLOT na Wyspie będzie namiastką tego, co każdego roku na początku wakacji dzieje się w Lubiążu – mówi Radek Grygoruk, organizator SLOT Art Festival i koordynator Weekendu Otwarcia ESK Wrocław 2016.

  W ramach SLOT-u na Wyspie będzie można wziąć udział m.in. w warsztatach z DJ-ingu, le parkour, gry na basie, a także wielu innych zajęciach ruchowych, muzycznych, manualnych, a nawet w szkoleniu z parzenia kawy. Andrzej Horyza poprowadzi Dyskusyjny Klub Filmowy „Życie pełne pasji”, a miłośnicy podróży będą mogli wysłuchać relacji z wyjazdu do Indii i Afryki. Przez cały czas działać będą foodtrucki, a także będzie można kupić ciekawe wyroby rękodzielnicze wprost od ich wytwórców.

  SLOT na Wyspie odbywa się w ramach Odnowienie Festival, czy tygodnia wartościowych wydarzeń dla wszystkich wrocławian i turystów odwiedzających miasto. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, a ich organizatorami jest kilkadziesiąt wspólnot i organizacji chrześcijańskich, zarówno protestanckich, jak i katolickich, z Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama