Bezpłatne porady prawne dla pokrzywdzonych przestępstwami

  Bezpłatne porady prawne dla pokrzywdzonych przestępstwami

  Zdjęcie autora materiału

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W poniedziałek zaczął się Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W prokuraturach sądach i niektórych wrocławskich kancelariach prawnych pokrzywdzeni mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne ©brak

  - Do mnie pokrzywdzeni mogą w tym tygodniu dzwonić całą dobę – mówi wicedziekan wrocławskiej Okręgowej Rady Adwokackiej mecenas Sławomir Krześ. - Jak nie będę mógł sam pomóc to skieruję do kogoś z moich kolegów albo koleżanek - dodaje.

  Z mecenasem Sławomirem Krzesiem można się kontaktować na numer telefonu 603 -999 – 810. W godzinach pracy dyżurują prokuratorzy we wszystkich prokuraturach rejonowych i Prokuraturze Okręgowej. W sobotę dodatkowo będzie dyżur i w Prokuraturze Okręgowej i w rejonowych w godzinach 9.00 – 12.00. Prokuratury Stare Miasto i Śródmieście są przy ul. Sądowej 2 Krzyki - Zachód i Psie Pole przy Podwalu 28 a prokuratura Krzyki Wschód przy Piłsudskiego 38 b.
  Prokuratura Okręgowa jest przy ul. Podwale 30. Tu na portierni pokierują gdzie znajdziemy dyżurnego prokuratora. We wrocławskiej Prokuraturze Regionalnej – przy Piłsudskiego 76/78 tuż obok gmachu NOT-u – porad uzyskać można do piątku w godzinach 9.00 – 14.00.

  W gachu wrocławskiego Sądu Okręgowego - ul Sądowa 1 parter sala nr 3 – do piątku od 15.00 do 18.00 dyżurować będą asystenci sędziów Sądu Okręgowego oraz Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. W sobotę i niedzielę dyżur będzie od 10.00 do 13.00.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Brawo

   Adam (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Bardzo dobra akcja!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama