PGE Ekstraliga 2019 TERMINARZ, KALENDARZ, godziny meczów
PGE Ekstraliga 1 kolejka 5.04.2019 i 7.04.2019
- Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (piątek 5 kwietnia, Eleven), godz. 18.00
- Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów (piątek 5 kwietnia, Eleven), godz. 20.30
- Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (niedziela 7 kwietnia, nSport+), godz. 16.00
- Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (niedziela 7 kwietnia, nSport+), godz. 19.00
PGE Ekstraliga 2 kolejka 12.04.2019 i 14.04.2019
- Stal Gorzów - Motor Lublin (piątek 12 kwietnia, Eleven), godz. 18.00
- MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (piątek 12 kwietnia, Eleven), godz. 20.30
- Get Well Toruń - Unia Leszno (niedziela 14 kwietnia, nSport+), godz. 16.00
- Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (niedziela 14 kwietnia, nSport+), godz. 19.00
[PGE EKSTRALIGA TERMINARZ 2019, PGE EKSTRALIGA KALENDARZ 2019, PGE EKSTRALIGA GODZINY MECZÓW 2019, PGE EKSTRALIGA TRANSMISJE]
PGE Ekstraliga 3 kolejka 26.04.2019 i 28.04.2019
- Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven)
- Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 kwietnia, Eleven)
- Unia Leszno - Stal Gorzów (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
- Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
PGE Ekstraliga 4 kolejka 3.05.2019 i 5.05.2019
- Motor Lublin - Unia Leszno (piątek 3 maja, Eleven)
- MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (piątek 3 maja, Eleven)
- Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa (niedziela 5 maja, nSport+)
- Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (niedziela 5 maja, nSport+)
PGE Ekstraliga 2019 - terminarz, godziny meczów, wszystkie kolejki
PGE Ekstraliga 5 kolejka 10.05.2019 i 12.05.2019
- Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (piątek 10 maja, Eleven)
- Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin (piątek 10 maja, Eleven)
- MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (niedziela 12 maja, nSport+)
- Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (niedziela 12 maja, nSport+)
PGE Ekstraliga 6 kolejka 24.05.2019 i 26.05.2019
- Motor Lublin - Get Well Toruń (piątek 24 maja, Eleven)
- Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 24 maja, Eleven)
- Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (niedziela 26 maja, nSport+)
- Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (niedziela 26 maja, nSport+)
PGE Ekstraliga 7 kolejka 31.05.2019 i 2.06.2019
- Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin (piątek 31 maja, Eleven)
- Get Well Toruń - Stal Gorzów (piątek 31 maja, Eleven)
- Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (niedziela 2 czerwca, nSport+)
- MRGARDEN GKM Grudziądz - Unia Leszno (niedziela 2 czerwca, nSport+)
PGE EKSTRALIGA TERMINARZ - RUNDA REWANŻOWA
PGE Ekstraliga 8 kolejka 7.06.2019 i 9.06.2019
- Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (piątek 7 czerwca, Eleven)
- Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 7 czerwca, Eleven)
- Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (niedziela 9 czerwca, nSport+)
- Stal Gorzów - Get Well Toruń (niedziela 9 czerwca, nSport+)
PGE Ekstraliga 9 kolejka 21.06.2019 i 23.06.2019
- Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (piątek 21 czerwca, Eleven)
- Get Well Toruń - Motor Lublin (piątek 21 czerwca, Eleven)
- MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów (niedziela 23 czerwca, nSport+)
- Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (niedziela 23 czerwca, nSport+)
PGE Ekstraliga TRANSMISJA, gdzie oglądać [W TELEWIZJI, NA ŻYWO]
PGE Ekstraliga 10 kolejka 28.06.2019 i 30.06.2019
- Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Gurdziądz (piątek 28 czerwca, Eleven)
- Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (piątek 28 czerwca, Eleven)
- Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (niedziela 30 czerwca, nSport+)
- Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (niedziela 30 czerwca, nSport+)
PGE Ekstraliga 11 kolejka 26.07.2019 i 28.07.2019
- Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 lipca, Eleven)
- Unia Leszno - Motor Lublin (piątek 26 lipca, Eleven)
- Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (niedziela 28 lipca, nSport+)
- Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (niedziela 28 lipca, nSport+)
PGE Ekstraliga 12 kolejka 2.08.2019 i 4.08.2019
- Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa (piątek 2 sierpnia, Eleven)
- MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (piątek 2 sierpnia, Eleven)
- Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (niedziela 4 sierpnia, nSport+)
- Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (niedziela 4 sierpnia, nSport+)
PGE Ekstraliga 13 kolejka 9.08.2019 i 11.08.2019
- Fogo Unia - Get Well Toruń (piątek 9 sierpnia, Eleven)
- Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 9 sierpnia, Eleven)
- Motor Lublin - Stal Gorzów (niedziela 11 sierpnia, nSport+)
- Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (niedziela 11 sierpnia, nSport+)
PGE Ekstraliga 14 kolejka 23.08.2019 i 25.08.2019
- MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin (piątek 23 sierpnia, Eleven)
- Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (piątek 23 sierpnia, Eleven)
- Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno (niedziela 25 sierpnia, nSport+)
- Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela 25 sierpnia, nSport+)
PGE Ekstraliga terminarz - półfinały
- 1 września - niedziela (pierwsze mecze)
- 6 września - piątek (data rezerwowa)
- 8 września - niedziela (mecze rewanżowe)
- 13 września - piątek (data rezerwowa)
PGE Ekstraliga terminarz - finały
- 15 września - niedziela (pierwsze mecze)
- 20 września - piątek (data rezerwowa)
- 22 września - niedziela (mecze rewanżowe)
- 27 września - piątek (data rezerwowa)
- 29 września - niedziela (data rezerwowa)
- 6 października - niedziela (data rezerwowa)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?