Sukcesy wrocławskich Samurajów

Materiał partnera zewnętrznego
Trzydziestu młodych zawodników i zawodniczek Taekwon-do, trenujących na co dzień we wrocławskim klubie Samuraj, stanęło w różnych kategoriach na podium podczas turnieju rozegranego w Strzegomiu. Justyna Gąsior zdobyła aż trzy złote medale - miejsce w walkach, - w układach oraz w technikach specjalnych. Po dwa złota wywalczyli Mikołaj Koźmiński (I miejsce w układach formalnych oraz I miejsce w walkach), Dariusz Szkudlarek (I miejsce w układach oraz I miejsce w walkach), a także Karol Kozak (I miejsce w walkach oraz I miejsce układach) - Wysoki poziom szkolenia oraz systematyczna praca zawodników. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek kariery sportowej wielu naszych adeptów – mówią w klubie.

Wyniki zawodników:

1.      Mateusz Waśko – III miejsce w walkach
2.      Tomasz Waśko – II miejsce w walkach
3.      Hanna Pieńkowska – III miejsce w walkach oraz III miejsce w układach
4.      Anna Sojka – II miejsce w układach oraz II miejsce w technikach specjalnych
5.      Mikołaj Koźmiński – I miejsce w układach formalnych oraz I miejsce w walkach