Sukcesy wrocławskich judoków

PAW
Podczas akademickich mistrzostw Polski złoty medal zdobyła Justyna Karpała (AZS AWF Wrocław, kat. 63 kg), która wszystkie swoje pojedynki wygrała przed czasem i została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

Brązowe medale wywalczyli: Anna Książek (do 63  kg), Agnieszka Podkówka (do 78 kg) i Aleksander Jatowtt (73 kg). Z kolei w czeskiej Pradze odbyły się drużynowe zawody Interligi w judo. AZS AWF Wrocław (Krystian Jurowski, Antoni Jatowtt, Łukasz Błach, Łukasz Koleśnik) zajął 2. miejsce, a Gwardia Wrocław (Maciej Zamęcki, Sebastian Janicki, Piotr Płoński, Karol Kurzej, Michał Zamęcki, Mateusz Rudnicki) - trzecie.